Заробіток в Інтернеті для початківців

  1. Заробіток на блозі.
  2. Скільки можна заробити з блогу?
  3. Платний спосіб підняти Тиц для блогу
  4. Безкоштовний спосіб підняти Тиц для блогу

Спосіб заробітку грошей в Інтернет, який я опишу в даній статті, - є одним з найпростіших способів
Спосіб заробітку грошей в Інтернет, який я опишу в даній статті, - є одним з найпростіших способів. Природно будь-яка методика заробітку має свої слабкі місця і термін придатності, але, тим не менш, методика яку я опишу. повинна працювати ще якийсь час, як мінімум. Так як блог читають різні люди, то я вирішив написати статтю тим, які тільки роблять перші кроки в Інтернет Бізнесі.

Потягу, який стоїть на місці, потрібно набагато більше енергії, щоб рушити з місця, ніж поїзду який вже набрав хід, і йому потрібно тільки підтримувати рух.

Так само і новачкам буває досить складно почати, так як потрібно подолати багато різних складнощів, в тому числі і складнощів технічного характеру.

Якщо ви готові до серйозного праці, то ця стаття вам стане в нагоді. Якщо ж ви поки не готові докладати неабияких зусиль, то тоді вам потрібно прочитати статтю про заробіток на іграх , І поки тренуватися заробляти гроші таким чином.

Заробіток на блозі.

Те, що реклама на блогах останнім часом користується все більшим попитом, ні для кого не секрет. Не дарма топовий Сео Блоггер - Димок, відкрив ще одну площадку для покупки-продажу реклами в блогах, біржа називається rotapost.ru.

Крім того багато досліджень підтверджують, що люди більше довіряють інформації з соціальних а не офіційних ЗМІ.

Крім нової біржі rotapost.ru, рекламу для блогу можна продавати на цілому ряді майданчиків, порядок по крутості.
1. blogun.ru - найпопулярніша біржа.
2. buypost.ru, для ручної і автоматичної продажу посилань.
3. upominator.ru Новий сервіс, купую рекламу з блогів, в тому числі і з мікроблогів.

Так ось, всі ці біржі приймають блоги на блог платформах, таких як ЖЖ і Liveinternet.

У всіх цих біржах можна продавати рекламу, або посилання і постові в ручному режимі, тобто:
1. Надійшла заявка
2. Прийняв заявку
3. Виконав заявку
4. Відзвітував
5. Отримав гроші
Це досить затратно по часу.

Скільки можна заробити з блогу?

Така біржа як rotapost.ru може викуповувати посилання в автоматичному режимі. А так як нас цікавить заробіток в ітнтернет для початківців, то зупинимося на цьому режимі. Якщо вибирати автоматичний режим продажу посилань, то 50% всіх посилань, який можна розмістити в вашому блозі, будуть викуплені за 50% вартості.

Цей варіант нас якраз і цікавить, так як ми шукаємо заробіток для новачків, щоб не морочитися з ручним розміщенням. Але для того щоб наш блог прийняли в buypost.ru - потрібно мати Тіц.

Для блогу на ЖЖ досить просто отримати тиц. Я зустрічав жж блоги, які без зовнішніх посилань мають 10 Тиц. Тиц в ЖЖ досить добре передається з інших блогів, які знаходяться на цьому блогосервіс.

Для того щоб отримати тиц, потрібно мати друзів, я зустрічав там один блог, який отримав 10 Тиц, при 35 друзях, і членство в 5 групах. Можливо, зіграла роль оновлюваність або комментіруемсть його блогу.

У сервісі smonster.ru, наприклад, запевняють, що якщо через їх сервіс накрутити вашому сервісу 500 френдів, то це дасть Тиц 40 і Пр 3.

На біржі buypost.ru з блогу має Тіц 50 біржа викуповують посилання за ціною за 22 цента на місяць. Проводимо не хитру операцію, якщо продати 100 посилань, то це вийде 0,22 * 100 = 20wmz в місяць. Сума не велика, але її можна збільшити, якщо продати більше посилань.

Платний спосіб підняти Тиц для блогу

У сервісі smonster.ru є безкоштовний Демо режим, де вам протягом 5 днів будуть набирати друзів. Я на безкоштовному тарифі отримав 57 друзів, з огляду на, що біржа вислала 250 пропозицій, це добре, це значить, що мене зафрендити кожен 5й.

Якщо дотримуватися цієї статистики, то для того, щоб отримати 500 френдів, потрібно вислати 2,5 запрошень а це в цьому сервісі буде коштувати вам 500 рублів. Якщо ви отримаєте обіцяний Тиц то гроші ви відіб'єте.

У чому перевага даного способу підйому Тиц, так це в тому, що ви економите час, і можете витратити його на написання цікавих статей, щоб відсоток підписки збільшився.

Безкоштовний спосіб підняти Тиц для блогу

Для безкоштовного способу є різні методики, про які я можливо розповім далі. Але щоб не навантажувати інформацією дам адресу сайту - dimio.org.
За посиланням знаходиться сервіс, який може масово додати вам друзів, і пізніше видалити тих друзів, які не відповіли їм взаємністю.

Від себе додам, що зараз через консоль можна додати до 50 друзів, за один раз, а не 150-200 як описано за посиланням.

Для тесту, я сам собі завів блог. Якщо не забуду про цю гілку, то відпишуся про те, скільки можна заробити грошей подібний способом.

Скільки можна заробити з блогу?
Скільки можна заробити з блогу?
IRC (Internet Relay Chat)