Брандмауера Windows 10 і його налаштування

  1. відключення захисту
  2. виняток програми

За замовчуванням в Windows 10 завжди є спеціальний комплекс по захисту вашого комп'ютера від шкідливих проникнень - брандмауер. Він встає незримою «стіною» між всією інформацією, яка надходить з Інтернету, і ПК. Блокуючи небажані файли і додатки, брандмауер Windows 10 пропускає те, що не здатне нашкодити пристрою.

Однак дуже часто цей інструмент піднімає помилкову тривогу, блокуючи нешкідливі клієнти онлайн-ігор або інші файли, в яких користувач впевнений. Або ж працює добре, але просто іноді заважає додаванням потрібних файлів в блок. І з цих причин настройка буває життєво необхідна.

відключення захисту

Часто буває, що даний інструмент взагалі не потрібен - у користувача є свій, більш зручний йому брандмауер сторонньої фірми або він взагалі вважає за краще не використовувати подібні програми. В такому випадку настройка буде проста донезмоги.

Буде потрібно всього лише кілька дій. Для початку необхідно зробити правий клік по кнопці «Пуск» і вибрати там Командний рядок . Обов'язково з адміністраторськими правами. З'явиться чорне вікно. У нього буде потрібно ввести наступну команду:

netsh advfirewall set allprofiles state off

А потім просто клацнути на Enter. В результаті під введеної рядком з'явиться напис «ОК.», А сам інструмент буде відключений.

», А сам інструмент буде відключений

У разі, якщо його необхідно включити, треба виконати ті ж самі маніпуляції. Тільки замість останнього слова вписати НЕ off, а on. І «Стіна» знову включиться.

виняток програми

А що робити, якщо все в роботі брандмауера влаштовує, окрім блокування декількох додатків? В такому випадку можна просто додати їх в виключення. Ця установка здатна вбити відразу двох зайців - не позбавляти пристрій такої потрібної захисту і працювати з необхідними файлами без проблем.

Отже, для початку слід відкрити Панель управління. Робиться це так само просто, як і доступ до Командному рядку - банальним правим кліком по «Пуск» і вибором відповідного рядка.

Робиться це так само просто, як і доступ до Командному рядку - банальним правим кліком по «Пуск» і вибором відповідного рядка

Після цього буде відкрито нову Панель управління. Тут необхідно розкрити всі елементи, а потім відшукати там Брандмауер Windows.

Тут необхідно розкрити всі елементи, а потім відшукати там Брандмауер Windows

Це відкриє нам вікно налаштувань інструменту. Нам же цікава виключно бічна ліва панель, а конкретно - виділений пункт меню.

Нам же цікава виключно бічна ліва панель, а конкретно - виділений пункт меню

Після натискання на нього з'явиться наступний крок. Тут буде величезний перелік програм, але найчастіше потрібної там не надається. Тому настройка зажадає її туди додати. Тобто спочатку натиснути на «Змінити параметри» (для дії будуть потрібні права адміністратора), а потім на нижню кнопку «Дозволити іншу програму».

Тобто спочатку натиснути на «Змінити параметри» (для дії будуть потрібні права адміністратора), а потім на нижню кнопку «Дозволити іншу програму»

А після цього знаходимо необхідний файл запуску і просто додаємо його, а потім проставляємо галочки в шпальтах «Приватна» і «Публічна» конкретно для цього файлу. Після збереження змін додаток більше не буде блокуватися.

(Visited 23 054 times, 2 visits today)

IRC (Internet Relay Chat)