Де знайти підробіток на дому без шахрайства і обману

 1. Які вимоги сьогодні існують до надомною працівникам
 2. Робота на персональному комп'ютері
 3. Наведемо кілька шахрайських дій, до яких необхідно обов'язково придивитися

Сучасний світ технологій дає безліч можливостей для людей в сфері різноманітності їх заробітку і особистої творчості. Дійсно, кожна людина, що живе на землі вміє користуватися інтернетом, може легко заробити гроші, не виходячи зі свого будинку, або, іншого, більш зручного для нього місця. Така ситуація дає багато шансів тим, хто бажає зайнятися суміщенням роботи зі своїм побутом і різними творчими захопленнями.

Здебільшого, даний спосіб заробітку підходить представницям жіночої статі, які з яких-небудь причин перебувають вдома. Також заробити саме на такому методі можуть і чоловіки, які з якихось причин перебувають постійно вдома.

Людей, які мріють заробити, не виходячи з квартири або будинку, часто відвідують безліч питань. Які існую способи, для того щоб знайти реальну роботу і не потрапити на шахраїв? Які є можливості отримання зароблених грошей шляхом роботи через інтернет ? Як і де шукати реальних клієнтів, готових платити за мою роботу. Які способи є для розпізнання справжніх оголошень про роботу і тих, які публікують шахраї?

Тому в цій публікації ми розповімо про те, де знайти підробіток на дому без шахрайства.

Які вимоги сьогодні існують до надомною працівникам

Для кожного співробітника, який вирішив працювати видалено існують свої вимоги. Але дуже важко визначити, якими вони будуть. Чому важко визначити ті самі вимоги. Виявляється, в мережі інтернет існує величезна кількість видів даної роботи, але варто відзначити, що всі вони мають загальні вимоги, які необхідно перерахувати нижче.

 1. Отже, якщо ви хочете працювати вдома, то у вас повинен бути комп'ютер з доступом в мережу Інтернет. Ця вимога вважається найголовнішим, з тієї причини, що саме таким чином працівник спілкується зі свої роботодавцем, а майбутні замовлення теж шукає через Всесвітню павутину.
 2. В інтернеті неможливо працювати без спеціальних навичок. Ви повинні вміти працювати і відмінно розбиратися у всіх текстових редакторах: наприклад Ексель або Ворд. Якщо ваші основним заняттям буде переклад і написання різних текстів, то знання даних редакторів просто необхідно.
 3. Для роботи віддалено важливо виробити в собі вміння чудово розбиратися і користуватися програмами, що спеціалізуються для певних областей роботи. Будучи бухгалтером, ви зможете працювати через інтернет шляхом використання програми 1С бухгалтерії. Безумовно, вам добре потрібно буде знати, як з нею працювати.
 4. Якщо вас хвилює питання, який стосується вашого досвіду, то тут слід заспокоїтися. Адже сьогодні можна вільно знайти підробіток, для якої не потрібно досвід і якісь знання. Дійсно, більшість наданої роботи не вимагають знання всіляких програм, або навіть можливості доступу до всесвітньої мережі. До такої роботи, як правило, відноситься виготовлення конвертів і різних прикрас. Також досвід не буде потрібно якщо ви збираєтеся зайнятися склеюванням сигаретних пачок і складанням кулькових ручок.

Також досвід не буде потрібно якщо ви збираєтеся зайнятися склеюванням сигаретних пачок і складанням кулькових ручок

Робота на дому може вимагати певних знань і досвіду. Досвід і сучасні знання можуть знадобитися в тому випадку, якщо ви плануєте займатися в'язанням або шити речі самостійно. Для отримання прибутку і успіху в цій сфері без певних знань вам просто не обійтися.

Якщо діяти по-іншому, то ви ризикуєте залишитися в збитку. До того ж такий підхід не допоможе знайти гідних і платоспроможних клієнтів. Описані вище вимоги є зразковими для того чи іншого способу заробітку. Але ми спробуємо розповісти про ті способи, які не будуть вимагати для себе присутності на підприємстві або офісі. Розділимо їх на кілька різновидів:

оформлення та упаковка всіляких подарунків . Необхідний матеріал доставляють до вас додому, і ваша робота полягає в тому, щоб оригінально упакувати дані подарунки наявної у вас папером.

Виробництво свічок. Дана робота вимагає постійного навчання. Після того як ви навчитеся виготовляти свічки, вам буде надано відповідний матеріал.

Збірка різних виробів із пластику або паперу. Дана робота полягає в склеюванні паперової продукції, або у роботі кулькових ручок.

Виготовлення біжутерії або прикрас. І в цьому випадку, вам, привозять необхідний матеріал додому. І вам потрібно зібрати дані прикраси за допомогою гачка для в'язання або методом різного плетіння.

Якщо є вільний час, то прочитайте статтю порталу: Як відкрити свою справу без початкового капіталу?

Якщо є вільний час, то прочитайте статтю порталу:  Як відкрити свою справу без початкового капіталу

Робота на персональному комп'ютері

Якщо, вас не влаштовує ваша робота і ви бажаєте отримувати додаткові гроші, то тут на допомогу прийде власний комп'ютер з доступом до інтернету. Зараз ми перерахуємо кілька сучасних проектів, де можна буде заробити реальні гроші.

Робота в інтернеті за допомогою «інтернет-серфінгу». Дана робота полягає в основному в тому, що ваш роботодавець оплачує вам гроші за вироблену кількість кліків на посилання, для їх розкрутки, а також для проходження вами реєстрації, на певних сайтах в інтернеті.

Робота з базами даних в інтернеті. Дана діяльність пов'язана з обробкою різної інформації і вимагає великої кількості власного часу і знань. У такій діяльності необхідно знаходити відповідні вимогам галузі та вносити контактні дані в цю базу. Існує ще один спосіб-Це збір і заповнення карток інтернет-магазинів. Відзначимо, що підписання договору буде обов'язковою умовою для ведення даної діяльності.

Ведення різних опитувань. Для певного виду опитування існують групи контактів. Деякі сайти містять необхідну інформацію з описом вакансій. Гроші можна заробити завдяки виконанню обраного вами замовлення. Основними вимогами для цього є ваші відповіді на поставлені вам питання, але врахуйте, що конкурсний відбір досить великий. У більшості випадків, заробітна плата, як правило, оплачується не грошима, а різними товарами. Більш ретельно вивчайте надається вам договір.

Вам напевно може здатися, що всі роботи в інтернеті, які привели ми вище можуть бути досить-таки легким завданням, яке може не вимагати від вас ніяких зусиль і витрати власного часу та грошей, які могли б бути витрачені на проїзд до офісу або підприємства Вам напевно може здатися, що всі роботи в інтернеті, які привели ми вище можуть бути досить-таки легким завданням, яке може не вимагати від вас ніяких зусиль і витрати власного часу та грошей, які могли б бути витрачені на проїзд до офісу або підприємства.

Але незалежно від того, який би вид діяльності не вибрали, всюди існує як свої переваги, так і недоліки. У більшості випадків роботодавці на ділі виявляються тими людьми, які займаються обманом своїх працівників. Як правило, дуже часто шахраї видають себе за чесних роботодавців.

Особливо такими діями займаються люди різних МЛМ організацій. Вони запрошують вас на співбесіду, бажаючи вам нав'язати якийсь товар, стверджуючи, що даний продукт вам просто необхідний. А агенти, які намагаються з вас взяти гроші для пошуку підходящої вам вакансії, як правило, отримавши бажане, нічого вам і не збираються шукати. А ще гірше, якщо і зовсім зникають.

А ще гірше, якщо і зовсім зникають

Будь-який спосіб роботи на дому може мати свої приховані несподіванки, які необхідно перерахувати нижче.

 • При виготовленні різної паперової продукції, в більшості випадків, роботодавець попросить оплатити вартість наданого вам матеріалу. Як правило, він вам обіцяє все відшкодувати, але тільки після того, як ви створите і віддасте виконане замовлення. В даному випадку і так все ясно. Ніяких грошей ви не отримаєте. Тому вестися на цю ідею, звичайно ж, не варто.
 • Розглянемо другий спосіб заробітку. Тут теж фігурує приблизно така ж схема. Ви складаєте заявку роботодавцю, а при її відправленні вам відповідає робот, що перед тим, як зробити дану дію слід спочатку провести оплату даного роботодавця, нібито для підтвердження того, що ви зобов'язуєтеся, без всяких сумнівів, заплатити за матеріали, необхідні вам для обраної роботи . Даним методом дуже часто користуються шахраї, які займаються розміщенням різних оголошень по підбору персоналу для набору текстів.
 • Якщо ви зібралися взяти участь в інтернет-серфінгу, то ви можете також бути обдуреними - у вас попросять пройти платну реєстрацію на тих сайтах, де роботодавець розмістив свою пропозицію про роботу. У разі проходження реєстрації та її оплати систему напевно видасть помилку, а ваша реєстрація в результатах не буде пройдена.
 • Дуже поширеним вважається спосіб надання запиту з вашого особистого мобільного номера телефону, шляхом СМС оповіщення для підтвердження про те, що ви є реальною людиною, а не роботом. При проведенні даного дії з вашого мобільного рахунку відбудеться списання немаленькою суми ваших грошових коштів. Зазначені вимоги до майбутніх співробітників досить-таки дивні і не мають конкретних обов'язків, немає ніякої інформації про те, якими знаннями або досвідом необхідно володіти. А оплата за виконану роботу досить велика. Наприклад, від 40000 - 150000тис. рублів. Тому подібні пропозиції потрібно вважати теж підозрілими.

Тому подібні пропозиції потрібно вважати теж підозрілими

Які посади вказують в таких оголошеннях?

Як правило, в шахрайських оголошеннях вказують наступні посади:

 • менеджер в офіс,
 • помічник керівника,
 • керуючий персоналом.

У даній ситуації, якщо ви захочете зв'язатися з фірмою, яка розмістила цю вакансію, вам навряд чи вийде з'ясувати точніше для себе, які обов'язки вам необхідно буде виконувати. Як правило, вам буде запропоновано відвідати офіс цієї організації, нібито для проведення першої співбесіди. В результаті дана фірма виявиться шахрайської або це буде МЛМ компанія.

Читаючи вакансію, вивчіть інформацію, зазначену в цьому оголошенні дуже уважно. Підозрілим може здатися відсутність часу роботи, а може бути, і назва самої компанії. Так що будьте пильні, і не витрачайте просто свого часу на ці організації.

Для чого необхідні відгуки

Для того, щоб переконатися в чесності роботодавця або фірми, яка розміщує свої вакансії, слід прочитати відгуки, розміщені в інтернеті. Цей метод є найкращим і простим. За допомогою таких відгуків можна дізнатися:

 1. З якою регулярністю проводиться оплата виконаної роботи;
 2. Який надійністю і репутацією володіє дана компанія;
 3. Існуючі проблеми майбутньої роботи;
 4. Можливі труднощі, з якими зустрічалися співробітники, які раніше працювали в даній організації.

З якою регулярністю проводиться оплата виконаної роботи;  Який надійністю і репутацією володіє дана компанія;  Існуючі проблеми майбутньої роботи;  Можливі труднощі, з якими зустрічалися співробітники, які раніше працювали в даній організації

Наведемо кілька шахрайських дій, до яких необхідно обов'язково придивитися

 1. Роботодавець не намагається з вами підписати договір або контракт і нічого конкретного не обіцяє. Також відсутня назва організації, і немає ніякого способу, знайти будь-якої відгук про неї. Наші рекомендації: спробуйте зробити перевірку електронну адресу фірми на предмет махінації в інтернеті. Варто лише звернути увагу на обраній системі пошуку дану інформацію, і ви відразу ж побачите, числиться дана організація в чорному списку чи ні. А також побачите різні відгуки.
 2. Роботодавець запитує від вас внесення певної суми грошей до початку виконання вашої роботи.
 3. Сайти даної компанії з першого відвідування викликають недовіру і на ньому розміщено багато реклами.
 4. Всі телефони такої організації не відповідають, після того як робота була вами зроблена.
 5. У разі якщо ніяких грошових коштів роботодавець з вас не вимагає, робота, виконана вами, може залишитися без оплати.

Секрети для бажаючих знайти роботу. Чи не обдуріть себе

Не засмучуйтеся, якщо вам довелося шукати роботу на дому. Адже в даній області, не все так страшно, як вам може здатися. Найголовніше, чітко намагатися виконувати деякі існуючі правила, які наводять експерти по влаштуванню на роботу:

 1. Щоб знайти грошову роботу на дому ніколи не сплачуйте ніяких грошей до того моменту, поки ви не почали свою трудову діяльність або проходження навчання.
 2. Чи не розглядайте варіанти пропонованої роботи по виготовленню або склеювання чого-небудь на дому.
 3. Ні в якому разі не підписуйтесь на розсилки. Пам'ятайте про те, що це один із способів відбирання у вас грошей.
 4. Постарайтеся підписати договір з роботодавцем про які надають вами послуги.

Постарайтеся підписати договір з роботодавцем про які надають вами послуги

висновки

Сьогодні ви дізналися кілька слушних порад, які дозволили вам дізнатися як знайти підробіток на вечірній час. Враховуйте всі ці рекомендації при виборі своєї діяльності.

На закінчення ми хочемо побажати вам удачі в цій непростій справі. Постарайтеся знайти дійсно відмінну і добре оплачувану роботу, яка допоможе отримати вам позитивні емоції.

Удачі вам!

Які існую способи, для того щоб знайти реальну роботу і не потрапити на шахраїв?
Які способи є для розпізнання справжніх оголошень про роботу і тих, які публікують шахраї?
Які посади вказують в таких оголошеннях?
IRC (Internet Relay Chat)