Розміщення реклами на сайтах

Розміщення реклами на сайтах - це один з поширених методів інтернет-реклами Розміщення реклами на сайтах - це один з поширених методів інтернет-реклами. Суть цього методу полягає в наступному. Ви, як власник сайту, публікуєте на інших сайтах рекламні посилання або рекламні статті (огляди). Відвідувачі переходять за посиланнями на ваш сайт і отримують необхідну інформацію про діяльність компанії, її послуги, розцінки і т. Д. Таким чином, ви отримуєте приплив відвідувачів, які в подальшому можуть стати вашими клієнтами.

Розміщення реклами на сайтах може виконуватися на платній або безоплатній основі. Безкоштовно розмістити своє посилання на чужому сайті можна шляхом обміну: ви розміщуєте посилання на чужий сайт в обмін на те, що ваше посилання також розмістять на цьому чужому сайті. Такий спосіб розміщення реклами на сайтах підходить для близьких по тематиці сайтів, які не є при цьому його конкуренти.

Для безкоштовного розміщення реклами на сайтах ви також можете запропонувати їх власникам унікальну тематичну статтю з можливістю розміщення вашої рекламної посилання. У цьому випадку власник сайту отримує від вас унікальний контент, а «платить» вам посиланням.

Платне розміщення реклами на сайтах включає в себе наступні методики.

Самостійний вибір рекламних майданчиків. Ви можете самостійно підібрати сайти, що цікавлять вас в якості рекламних майданчиків, і особисто домовитися про розміщення реклами на сторінках таких сайтів.

Індивідуальне платне розміщення реклами на різних сайтах має ряд переваг. По-перше, це найбільш ретельний відбір рекламних майданчиків - ви і тільки ви визначаєте, чи підходить майданчик вашим критеріям. По-друге, до переваг індивідуального платного розміщення можна віднести більш гнучку, в порівнянні з іншими методами розміщення реклами на сайтах, систему оплати.

Біржі рекламних посилань. Біржі рекламних посилань дозволяють в автоматизованому режимі розміщувати рекламу на сайтах. Ви задаєте певні критерії пошуку рекламних майданчиків і зі списку задовольняють цим критеріям сайтів вибираєте ті, які підходять саме вам. Далі ви зв'язуєтеся з власником майданчика (вебмастером) і або пропонуєте свою ціну за розміщення, або погоджуєтеся на ціну вебмастера.

Залежно від умов кожної конкретної біржі посилань ви платите або один раз ( «вічні посилання»), або за фактичний час розміщення посилання. У першому випадку, якщо ваша рекламна посилання знята з публікації раніше гарантованого терміну розміщення, вам повернуть гроші.

Біржі рекламних статей і оглядів. Багато в чому такі біржі схожі на біржі посилань. Тільки якщо на біржах посилань ви можете розмістити на майданчику лише ваше посилання з коротким текстом (анкором), то біржі статей дозволяють розміщувати більш детальну і велику рекламу на сайтах.

Наприклад, розрізняють постові - 1-2 пропозиції рекламодавця, зазвичай розташовуються в нижній частині одного з публікованих матеріалів. Також виділяють короткі огляди - кілька абзаців в матеріалі, присвячених рекламодавцю. І нарешті повні огляди представляють собою окремі матеріали, повністю присвячені рекламодавцю.

Контекстна реклама. тематична контекстна реклама розміщується на сайтах в відповідно до їх змісту. В сервісах контекстної реклами (Google AdWords, Яндекс.Директ, Бігун) підбір майданчиків для розміщення відбувається автоматично.

Контекстна реклама вважається одним з найбільш ефективних методів розміщення реклами на сайтах, оскільки показується тільки у відповідності до змісту сторінок сайтів. Крім того, контекстна реклама враховує також поведінку відвідувачів, що дозволяє показувати оголошення дійсно зацікавленим відвідувачам.

Розміщення реклами на сайтах вимагає упевнених знань SEO-технологій і технологій інтернет-маркетингу. Веб-студія WebStudio2U володіє не тільки необхідними знаннями, але також і необхідним практичним досвідом застосування різних методів розміщення реклами. У штаті веб-студії працюють сертифіковані фахівці з інтернет-рекламі , Які забезпечать максимальну ефективність вашої рекламної кампанії в інтернеті.

Замовити інтернет-рекламу Ви можете прямо зараз!

Теги:
розміщення реклами на сайтах, контекстна реклама, біржа посилань, біржа рекламних посилань, біржа рекламних статей, реклама на сайтах, інтернет-реклама

IRC (Internet Relay Chat)