Зробити Закордонний паспорт Київ. Ціна. Вартість Закордонні паспорти. терміново

 1. Питання і відповіді по темі

Зразок нового закордонного паспорта
Закордонні паспорти дійсні до закінчення терміну незалежно від їх зразка. Але необхідно врахувати, що посольства деяких країн (наприклад, країн Шенгенської зони, США, Канади) не дуже охоче беруть на оформлення віз закордонні паспорти старого зразка з вклеєною фотографією. Громадяни України віком від 18 років мають право на оформлення закордонного паспорта. Оформлення закордонного паспорта за системою ЄДАПС, що діє в Україні, передбачає сканування фотографії та підпису особи, що одержує закордонний паспорт. В даний час в Україні діють 3 види закордонних паспортів: - з вклеєною фотографією, -з сканованою кольоровою фотографією по системі ЄДАПС, - зі сканованою чорно-білою фотографією по системі ЄДАПС. Зразок нового закордонного паспорта  Закордонні паспорти дійсні до закінчення терміну незалежно від їх зразка

Питання і відповіді по темі

 • Привіт, підкажіть, мені потрібно зробити закордонний паспорт, я дам все вам документи і місяць буду без свого паспорта?

  Для отримання загранпаспрта Вам необхідно при собі іметьтакіе документи: індітіфікіционий номер, паспорт України, якщо є старий закордонний паспорт. Після оформлення документів і сканування Вам повертаються всі документи на руки.

 • як бабусі і дідуся вівезті дитини за кордон? Дитині зараз 2 роки і 6 місяців.

  Необхідно заяву (ноторіальное) від тата і мами на дозвіл вивезення дитини за кордон і дитячий проїзний.

 • Підкажіть, будь ласка, якщо мати з батьком дитини не перебувають у шлюбі, разом не проживають, але в свідоцтві про народження дитини батько записаний, чи потрібно дозвіл батька для оформлення проїзного документа дитини?

  Для отримання дитячого проїзного, да конечно необхідно, але якщо дитина перетинає кордон з матір'ю тоді досить вписати і вклеїти фото дитини в закордонний паспорт матері.

 • Підкажіть пожалусто, приписного сведетельсва досить при оформлення закордонного паспорта або потрібна обезательно довідка ізщ військкомату? Мені 23 роки. Зазделегідь дякую.

  Шановний Андрію, Вам необхідно такий пакет документів:

  1. Довідка з військкомату або військовий квиток.
  2. Внутрішній паспорт.
  3. Ідентифікаційний код.

 • Я студент, маю відстрочку від армії. Що потрібно для отримання закордонного паспорта?

  відповідь від відлітають:  Надається основний пакет документів + ​​довідка форма №26 з деканта, або довідка з військкомату форма №32 із зазначенням відстрочки на термін дії закордонного паспорта відповідь від відлітають:

  Надається основний пакет документів + ​​довідка форма №26 з деканта, або довідка з військкомату форма №32 із зазначенням відстрочки на термін дії закордонного паспорта.

 • Я військовослужбовець, чи можу я отримати закордонний паспорт?

  відповідь від відлітають:  Для військовослужбовців процедура отримання закордонного паспорта ні чим не отличаеться від процедури отримання цивільним особам відповідь від відлітають:
  Для військовослужбовців процедура отримання закордонного паспорта ні чим не отличаеться від процедури отримання цивільним особам. Вам необхідно продеставіть стандартний пакет документів (див. На нашому сайті за посиланням ) І довідку з місця роботи завірену відповідною інстанцією за родами військ.

 • У закордонному паспорті вклеєна фотографія дитини в 6-ти річному віці. Зараз йому вже 12. Чи потрібно вклеювати ще одну фотографію?

  відповідь від відлітають:  Процедурою оформлення виїзних документів (закордонного паспорта) не передбачено вклеювання фотографій дітей по віку відповідь від відлітають:
  Процедурою оформлення виїзних документів (закордонного паспорта) не передбачено вклеювання фотографій дітей по віку. Якщо у Вас в закордонному паспорті вже вклеєна фотографія дитини в 6-ти літньому віці - цього досить!

 • Підкажіть чи можна оформити проїзний документ дитини, але мама з татом в розлученні і немає можливості надати нотаріально завірений дозвіл від тата.

  відповідь від відлітають:  Коли батьки в розлученні більше ніж пів року і дитина проживає з мамою, досить до основного пакету документів додати свідоцтво про розлучення батьків і взяти довідку Ф-3 з ЖЕКу, що підтверджує, що дитина проживає з мамою відповідь від відлітають:
  Коли батьки в розлученні більше ніж пів року і дитина проживає з мамою, досить до основного пакету документів додати свідоцтво про розлучення батьків і взяти довідку Ф-3 з ЖЕКу, що підтверджує, що дитина проживає з мамою. На підставі цього нотаріальний дозвіл від тата не знадобиться.

 • Моїй дитині 17,5 років чи можливо отримати їй закордонний паспорт?

  відповідь від відлітають:  Так можна, для оформлення закордонного паспорта Вашій дитині необхідні такі документи:  1 відповідь від відлітають:
  Так можна, для оформлення закордонного паспорта Вашій дитині необхідні такі документи:
  1. Нотаріально завірена заява (про видачу закордонного паспорта дитині)
  2. Внутрішній паспорт (оригінал)
  3. Свідоцтво про народження (оригінал)
  4. Ідентифікаційний код

 • Чи можна виїжджати за закордонним паспортом, в якому вказана дівоче прізвище? відповідь від відлітають:

  Можна, дивлячись куди їхати: якщо в безвізові країни, такі як Туреччина, Єгипет проблем у Вас бути не повинно. Але якщо Ви будете їхати в країни зони шенгену, рекомендуємо Вам оформити закордонний паспорт на прізвище чоловіка.

 • Чи можна оформити в Києві паспорт з тимчасовою пропискою?

  відповідь від відлітають:  Можна, тільки треба встигнути оформити закордонний паспорт до закінчення тимчасової прописки відповідь від відлітають:
  Можна, тільки треба встигнути оформити закордонний паспорт до закінчення тимчасової прописки.

 • Скільки закордонних паспортів можна мати одночасно?

  відповідь від відлітають:  Можна мати два діючих закордонного паспорта, для отримання другого діючого закордонного паспорта, Вам необхідно до основного пакету документів додати довідку з місця роботи відповідь від відлітають:
  Можна мати два діючих закордонного паспорта, для отримання другого діючого закордонного паспорта, Вам необхідно до основного пакету документів додати довідку з місця роботи.

 • У мене немає довідки з військкомату, чи можу я оформити закордонний паспорт?
 • Який термін дії закордонного паспорта?
 • Другий закордонний паспорт. Чи можу я мати два закордонні паспорти отденовременно? відповідь від відлітають:

  В Україні одночасно можна мати два діючих закордонного паспорта.

  Це може бути корисно в таких ситуаціях коли в паспорті більше нікуди ставити візи але коштує віза якийсь країни на тривалий час. Щоб не переоформляти саму візу можна оформити новий закордонний паспорт і по ньому відвідувати інші країни.
  Так само якщо паспорт довгий час знаходиться в посольстві на оформленні візи - Ви в цей час можете подорожувати по другого паспорта.
  Також при оформленні закордонного паспорта, якщо в старому були хороші візи (такі як Шенген, США, Канада, Ізраїль і т.д.) ми рекомендуємо залишити цей паспорт і не здавати його. Це допоможе при повторному отриманні віз. Деякі посольства не люблять ставити візи в порожні паспорта, а так Ви їм зможете пред'явити старий закордонний паспорт з візами.


К бабусі і дідуся вівезті дитини за кордон?
Підкажіть пожалусто, приписного сведетельсва досить при оформлення закордонного паспорта або потрібна обезательно довідка ізщ військкомату?
Що потрібно для отримання закордонного паспорта?
Я військовослужбовець, чи можу я отримати закордонний паспорт?
12. Чи потрібно вклеювати ще одну фотографію?
Моїй дитині 17,5 років чи можливо отримати їй закордонний паспорт?
Чи можна оформити в Києві паспорт з тимчасовою пропискою?
Скільки закордонних паспортів можна мати одночасно?
У мене немає довідки з військкомату, чи можу я оформити закордонний паспорт?
IRC (Internet Relay Chat)