Як вставити google документ в слайд перезентаціі?

  1. Порядок дій:
  2. Приклади використання Google-документів:

Ця стаття є продовженням поста " Інтерактивний web-об'єкт в презентації PowerPoint ". У ній буде розказано про те, як вбудувати на слайд презентації Google-документ.

Використання Google-документів значно підвищує ефективність створюваного електронного курсу. А програмні продукти iSpring дозволяють вбудувати такі інтерактивні документи на слайди презентації PowerPoint. Це дуже зручно для учнів, так як в цьому випадку Google-документ знаходиться всередині презентації і користувачеві не потрібно перемикатися між програмами і вкладками браузера.

Онлайновий офісний пакет від Google став одним з перших пропозицій на ринку. Найзначніше перевага «Документів Google» - підтримка спільного редагування файлів в режимі реального часу. Це означає, що навіть зміна одного символу в тексті зараховується як окрему дію і може бути відстежено і скасовано. Продукція, іншими користувачами правки видно відразу (виділяються при редагуванні кольором). Це важливо, оскільки над одним документом можуть одночасно працювати кілька десятків користувачів. Є система відстеження історії змін. Для користувачів передбачений режим перегляду документа з можливістю коментування, проте без дозволу на зміну або доповнення.

Далі наведено кілька прикладів використання Google-документів в майстер-класі "Основи використання iSpring Free в освітній діяльності". Майстер-клас був організований на заході " Інтернет канікули на Галактиці "Весна 2014 ".

Порядок дій:

1. Створюємо документ, використовуючи акаунт Google.
2. Дозволяємо загальний доступ і можливість редагування всім, у кого є посилання на цей документ.
3. Копіюємо це посилання.
4. Переходимо в PowerPoint на вкладку iSpring Presenter 7. Натискаємо кнопку Web-об'єкт і в поле веб-адреса додаємо посилання.

Натискаємо кнопку Web-об'єкт і в поле веб-адреса додаємо посилання

5. Зберігаємо презентацію за допомогою кнопки "Публікація". Тепер інтерактивний документ вбудований на слайд презентації.

Приклади використання Google-документів:

  • Як інструмент самоконтролю. Дозволяє організувати дистанційну роботу учасника майстер-класу. У цьому форматі дуже зручно використовувати загальний документ для спільного редагування. Посилання на документ.
  • Як форма для збору відгуків, побажань та пропозицій по завершенні майстер-класу. Посилання на форму.
  • Як загальна папка для збору підсумкових робіт та організації коментування. Посилання на загальну папку.
  • Як зворотний зв'язок між модератором дистанційного майстер-класу і учасниками. Посилання на "Питання / Відповідь.

Нижче наведена одна з презентацій майстер-класу з прикладами інтегрованих на слайди web-об'єктів.

Нижче наведена одна з презентацій майстер-класу з прикладами інтегрованих на слайди web-об'єктів

IRC (Internet Relay Chat)