TAKTIK EXTREME: як відрізнити оригінал від підробки

  1. Головне питання
  2. І трохи про скло Gorilla Glass

На прикладі захисного чохла LUNATIK TAKTIK EXTREME для iPhone 5 / 5s

Підробка для цього огляду була куплена на Свалявському ринку. На "Савёлке" оригіналів немає. Ціна на підроблений TAKTIK EXTREME на ринку варіюється від 1500 до 3500 руб.

Чохол TAKTIK EXTREME підробляють кілька різних фабрик в Китаї. Тому і підробки можуть відрізнятися один від одного. На цьому прикладі ми постараємося показати головні відмінні ознаки оригіналу і підробки.

Так як не всі продавці можуть відкрити вам упаковку, спробуємо відразу визначити підробку, не відкриваючи упаковку і не дістаючи чохол.

а). Шрифт, яким написано LUNATIK на упаковці підробки злегка витягнутий і сам напис трохи більше. Це тонке відміну, але навіть якщо ви не дизайнер, постарайтеся звернути на це увагу. Справа в тому, що шрифт для написання логотипу LUNATIK створювався окремо, а шрифти для підробок беруться зі стандартних в фотошопі.

б). Позначення, що це чохол для iPhone 5 / 5s на оригіналі завжди пишуть з правого боку (внизу праворуч напис: iPhone 5 iPhone 5s).
На підробці напис зліва і написано, що тільки для 5-го. Це означає, що підробка була проведена ще тоді, коли не вийшла версія iPhone 5s. Підробку для 5s можуть упаковувати і в стару упаковку для iPhone 5, економлячи на поліграфії.

Це, мабуть, найголовніша відмінність всіх підробок: якість відбитка логотипу LUNATIK на корпусі підробленого чохла помітно неякісна. Це можна побачити навіть без порівняння.

Однак, на інший підробці, яку ми бачили у одного покупця, якість відбитка логотипу було краще, майже як на оригіналі. В цьому випадку потрібно звертати увагу на шрифт: у оригіналу він більш "квадратний", ніж у підробки, так як шрифт LUNATIK створювали спеціально.

Далі тут же: якість пластика і додаткове ребро на внутрішньому згині в оригіналу. У підробки вигини кілька згладжені. Наявність додаткового ребра жорсткості збільшує стійкість матеріалу до ударів.

Дуже важлива дрібниця: в оригіналу є виступ над головною кнопкою iPhone, у підробки немає. При виробництві підробки заощадили на цьому, просто піднявши кордон плашки трохи вище.

У цього варіанту підробки упаковка всередині жовтого кольору. У оригіналу колір упаковки всередині темно-темно-сірий. Жовтий колір всередині упаковки не є постійним відмінністю, але звернути увагу можна.

Чомусь підроблювача НЕ постаралися пофарбувати заглушку у порту навушника в темно-червоний колір, як в оригіналу, а пофарбували в чорний. Також зверніть увагу на різницю дизайну буклета.

В цілому підроблювача дотримуються комплектацію чохла, але друкують якісь дивні версії буклетів. Навіщо? :)) На фото праворуч оригінальна версія поліграфії останнього TAKTIK EXTREME для iPhone 5 / 5s.

Якість проклейки скла Gorilla Glass у підробки і оригіналу на верхній кришці помітно відрізняються. Що стосується самого скла Gorilla Glass у підробки, ми не впевнені воно чи це.

Тонко-видрукуваний патерн силіконового корпусу у підробки може не спрацювати так - як це спроектували інженери LUNATIK, що дуже важливо при падінні телефону. Зверніть на якість патерну в оригіналу.

Головне питання

Головне питання, яким задаються покупці: чи захищає в принципі підробка телефон?
- Так, защіает. Але набагато слабкіше, ніж оригінал, зовсім не так, як це було розроблено і багато раз протестовано інженерами і промисловими дизайнерами LUNATIK. Грубі, великі зазори і щілини у підробки можуть пропускати набагато більше води, ніж оригінал.

При сильному падінні "розхлябаність" і погана збірка підробки дасть більше приводів розвалитися чохла, тому його термін служби набагато менше, ніж у оригіналу.

Пам'ятайте, що всі дизайнери та інженери дуже багато працюють над дрібницями і високий рівень захисних характеристик залежить саме від дрібниць. Підроблювача не звертають на дрібниці увагу.

І трохи про скло Gorilla Glass

Скло Gorilla Glass - це сплав підвищеної опірності до подряпин і ударів, що застосовується в дисплеях мобільних пристроїв. Такі властивості пластика досягаються шляхом хімічної обробки (іонного обміну), під час якої іони натрію в матеріалі заміщуються іонами калію. Це не скляну скло! Зовні воно виглядає як тонкий пластик. І воно не може зробити так, як на цьому фото:

Команда "LUNATIK Росія".

Купити оригінальний чохол LUNATIK TAKTIK EXTREME

Навіщо?
IRC (Internet Relay Chat)