Як роздавати інтернет по WI FI з вашого Андроїд телефону або планшета?

Добрий день шановні відвідувачі сайту http://androidmarkets.ru , В цій статті ми розглянемо як можна роздати інтернет по Wi-Fi з телефону Андроїд у вигляді невеликої інструкції. Всі настройки показані в скіншотах бралися з телефону Nexus 5 Android 4.4.4 KitKat, але в інших версіях ОС Android пункти і дії будуть ідентичними, і ви інтуїтивно зрозумієте в яке меню вам треба зайди. І так щоб включити і роздати свій інтернет по каналу Wi-Fi предавіртельно переконайтеся що на телефоні є мобільний інтернет, бажано щоб у вас ловило 3G мережу, в цьому випадку швидкість інтернету буде в рази більше, ніж просто GPRS.

Приступимо до налаштування Wi-FI:

1. Заходимо в меню свого смарфона і шукаємо кнопку «НАСТРОЙКА«, далі тиснемо «ЩЕ«:

Заходимо в меню свого смарфона і шукаємо кнопку «НАСТРОЙКА«, далі тиснемо «ЩЕ«:

2. Тепер нам необхідно задати налаштування нашого Wi-Fi з'єднання, дати нашій мережі ім'я і встановити пароль, який необхідно вводити при підключенні інших пристроїв. Заходимо в пункт «Режим модема«, далі «Встановлення точки доступу Wi-Fi«:

Заходимо в пункт «Режим модема«, далі «Встановлення точки доступу Wi-Fi«:

3. Залишилося тільки поставити ім'я вашої майбутньої мережі, встановити пароль і почати роздавати інтернет по Wi Fi з вашого телефону.

4
4. Після цього залишається натиснути на пункт «Точка доступу Wi-Fi» і переконається що вона стала активна.

Після цих нескладних дій ви отримаєте точку доступу Wi-Fi зі свого мобільного телефону, і легко зможете роздавати інтернет з телефону Андроїд і не тільки. Для збільшення заходів безпеки, рекомендуємо вам використовувати при підключенні WPA2 PSK шифрування, яке є найбільш захищеним для бездротової мережі, а також задати пароль довжиною 8 символів, використовую спец знаки, великі літери і цифри. Перед тим як користуватися інтернетом, подбаєте про захист свого пристрою. Для цього досить встановити на свій гаджет Антивірусну Захист. Ви можете ознайомитися з кращими антивірусами для Андроїд телефон , На нашому сайті і вибрати найбільш підходящий для свого планшета або телефону.

Тепер ви знаєте як роздати інтернет по Wi Fi з Андроїда будь-якої моделі, це звичайно не повноцінний швидкісний інтернет, але в екстремальних випадках досить просте рішення для рядового користувача. Також перевірте щоб у вас був безлімітний тариф на інтернет, щоб уникнути величезного рахунку за скачані мегабайти користувачами, які скористаються вашим інтернетом. До речі роздати інтернет з планшетного пристрою, з підтримкою 3G зв'язку ви можете аналогічним методом. Можна не купувати Wi-Fi роутер, а зробити точку доступу зі свого планшетного комп'ютера.

IRC (Internet Relay Chat)