Android (смартфон, планшет) до Wi-Fi підключається, але інтернет не працює

  1. Оновлення: перевіряємо, відключений чи проксі-сервер
  2. Показати (приховати) інструкцію в картинках по відключенню проксі-сервера

Привіт! Вирішив винести цю проблему в окрему стати, що б спробувати разом розібратися з цими незрозумілими проблемами з Wi-Fi в Android OS.

Вирішив винести цю проблему в окрему стати, що б спробувати разом розібратися з цими незрозумілими проблемами з Wi-Fi в Android OS

Я вже писав статтю " Телефон (планшет, комп'ютер) до Wi-Fi підключається, а інтернет не працює. Сайти не відкриваються "В якій намагався розібратися в цьому питанні. Але, там я розглядав проблеми з налаштуванням роутера і проблеми з підключенням комп'ютерів. Трохи заплутано вийшло.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Яку проблеми будемо розглядати в цій статті?

У цій статті ми постараємося розібратися з проблемою, коли саме смартфон, або планшет (може бути і ТБ приставка), простіше кажучи, пристрій, який працює Android по Wi-Fi до інтернету підключається, статус "Підключено", але інтернет при цьому не працює .

Наприклад в додатку Google Play з'єднання з інтернетом немає, сайти в браузері теж не відкриваються. В деяких випадках пишуть, що значок мережі сірий (білий), а повинен бути синім (але це залежить від пристрою, моделі, версії Android).

Але, за умови, що інші пристрої до вашої бездротової мережі підключаються і інтернет на них працює. Якщо інтернет не працює ні на одному пристрої, то дивіться статтю, посилання на яку є на початку цієї статті, і ще почитайте цю статтю Wi-Fi мережу без доступу до інтернету .

Причому, один пристрій (наприклад смартфон) яке працює на операційній системі Android може виходити в інтернет, а інше (наприклад планшет), теж на Android підключається, але в інтернет не виходить.

Багато разів в коментарях бачив цю проблему, описують її приблизно так:

Або так: Або так:

Або так:

Я думаю, що проблема більш ніж зрозуміла, можна переходити до її вирішення. Яке, на жаль, не так зрозуміло як сама проблема 🙂.

Ну, або принаймні спробуємо вирішити 🙂.

Я коли відповідав на питання, які мені задавали в коментарях до інших статей (в основному до статті по підключенню пристроїв на Android до бездротової мережі ), То в основному радив експериментувати з режимом роботи бездротової мережі, або з каналом. У деяких випадках, це допомагало (дуже мало хто пише про результати).

Ну, у мене тільки ці два варіанти. Значить так, якщо Ваш смартфон, або планшет підключається до Вашого роутера, але інтернет на ньому так і не працює, то робимо так:

  • В першу чергу пробуємо змінити канал, на якому працює наша мережа. Спробуйте, наприклад замість Auto, поставити статичний 6-ий канал. Спробуйте кілька варіантів. Детальніше, в статті - https://f1comp.ru/internet/kak-izmenit-kanal-na-wi-fi-routere-zachem-menyat-kanal/ . Після кожної зміни, зберігайте налаштування і перезавантажувати роутер.
  • Пробуємо змінити режим роботи бездротової мережі. Наприклад, за замовчуванням швидше за все варто 11bg mixed, ви ж спробуйте 11n only. Я не буду писати про це, докладніше дивіться в окремій статті - https://f1comp.ru/internet/chto-takoe-bgn-v-nastrojkax-routera-izmenyaem-rezhim-raboty-besprovodnoj-seti-mode-v-nastrojkax-wi-fi-routera/ .
  • В налаштуваннях маршрутизатора, на вкладці, де Ви налаштовуєте Wi-Fi (швидше за все вкладка Wireless), встановіть правильний регіон.

Оновлення: перевіряємо, відключений чи проксі-сервер

У коментарях, Олександр підказав ще один спосіб, який допоміг йому позбутися цієї проблеми. І ще, Альберт написав, що ему так само допоміг цей спосіб. Ось, вирішив додати цю інформацію до статті.

За словами Олександра, проблема була в тому, що в налаштуваннях смартфона (точніше конкретної мережі), була включена ручна настройка проксі-сервера. Як тільки він відключив проксі-сервер, все відразу запрацювало. Програми типу Play Market, почали виходити в інтернет. Ось сам коментар:

Ось сам коментар:

Я покажу як відключити проксі-сервер на своєму HTC. На інших пристроях, цей процес буде якщо не точно таким, то схожим.

Значить заходимо в Налаштування, далі вибираємо Wi-Fi. Натискаємо там на нашу мережу (з якої проблеми), і трохи тримаємо палець. Має з'явитися меню. У ньому вибираємо Змінити мережу. Далі встановлюємо галочку біля Розширені параметри. Шукаємо пункт Налаштування проксі-сервера і вибираємо статус Нема (у вас там було встановлено Вручну).

Скріншоти я приховав під спойлер:

Показати (приховати) інструкцію в картинках по відключенню проксі-сервера

Оновлення: якщо у вас сірий значок мережі і не працює Play Market

Причиною цього може бути невірно налаштований час і дата на вашому Android пристрої. З цієї проблеми у нас є окрема стаття, з якої ви можете ознайомитися за цієї засланні.

Ось такі поради, які, я сподіваюся, Вам знадобляться.

Якщо Ви знаєте ще якісь рішення цієї проблеми, то прошу Вас поділиться ними в коментарях. Я додам їх до статті.

Всього доброго!

IRC (Internet Relay Chat)