Налаштування TP-Link TL-WR841N на Windows XP і Windows 7


Маршрутизатор TL-WR841N TP-LINK являє собою пристрій, здатний забезпечити передачу даних в локальній мережі зі швидкістю до 300 Мбіт / сек. Даний роутер чудовим чином підійде для невеликих офісів, а також для створення дротового і бездротового інтернет-підключення в домашніх умовах.

Роутер відрізняється досить простими налаштуваннями, яку умовно модно розділити на кілька етапів. Перший включає в себе підключення TL-WR841N TP-LINK до комп'ютера.

Для цього необхідно включити маршрутизатор в мережу, потім підключити до роутера в порт «WAN» кабель інтернету, а в порт «LAN» - кабель, який йде в комплекті до маршрутизатора, другий кінець даного кабелю підключіть до вашого комп'ютера.

Після цього необхідно провести настроювання локальної мережі. Для цього в Windows XP, зайшовши в властивості «Протокол інтернету версії 4», необхідно вибрати «Отримувати IP адресу автоматично» і «Отримувати адресу DNS сервера автоматично». Для активації цих параметрів необхідно зайти в папку «Мережеві підключення», потім вибрати за допомогою правої кнопки миші властивості «Підключення по локальній мережі» і відкрити «Протокол інтернету».

Ці ж самі параметри, тобто «Отримувати IP адресу автоматично» і «Отримувати адресу DNS сервера автоматично», необхідно встановити в Windows Vista і Windows 7 (якщо ви користуєтеся однією з даних ОС). Тільки в першому випадку необхідно зайти в папку «Центр управління мережами і загальним доступом», потім в «Управління мережевими підключеннями», де потрібно вибрати «Підключення по локальній мережі», потім «Властивості».

У Windows 7, в папці «Центр управління мережами і загальним доступом», необхідно вибрати «Зміна параметрів адаптера», потім «Підключення по локальній мережі», далі діємо за вищеописаною схемою.

Після того, як здійснена настройка локальної мережі, необхідно відкрити браузер і в адресному рядку вписати IP-адреса вашого маршрутизатора http://192.168.0.1 , Натиснути «Enter» і пройти аутентифікацію. Для цього в стрічках «Ім'я користувача» і «Пароль» потрібно вписати «admin», так як «admin» за замовчуванням є і ім'ям, і паролем для отримання доступу до налаштувань роутера TL-WR841N TP-LINK.

Наступний етап налаштування - це прошивка маршрутизатора. Для цього необхідно відкрити вкладку під назвою «System Tools» і вибрати рядок «Firmware Upgrade». Ви побачите, що вам необхідно прикріпити файл, який містить прошивку. У тому випадку, якщо такого файлу у вас немає, то його доведеться завантажити з сайту tp-link. Після завантаження файлу завершиться процес прошивки, роутер перевантажиться.

Далі відкриваємо «Network», вибираємо «WAN» і налаштовуємо потрібний вам тип з'єднання в поле, іменованому «WAN Connection Type». Після введення всієї потрібної інформації, натискайте кнопку «Save». Якщо буде потрібно заповнити рядок «MAC Clone», то там потрібно вибирати «Clone MAC Address», після цього необхідно також зберегти настройки.

Налаштування бездротової мережі здійснюється набагато швидше. Для початку необхідно вибрати вкладку «Wireless», потім «Wireless Settings», там вписуєте ім'я своєї мережі, щоб її можна було легко знайти, при бажанні можете вказати свій регіон.

Після цього, відкриваєте вкладку «Wireless Security», де вписуєте ключ безпеки, вибираєте «WPA-PSK / WPA2-PSK», потім - «Encryption», де задаєте параметр під назвою «TKIP», в поле «PSK Password» вкажіть пароль, який захистить вашу мережу від несанкціонованого доступу.

IRC (Internet Relay Chat)