Тв не вдалося підключитися до вай фай. Як підключити телевізор з функцією Smart TV по Wi-Fi або LAN до мережі інтернет

 1. телевізор бездротової
 2. Як підключити Wi-Fi до телевізора через роутер
 3. Wi-Fi приймач для телевізора: підключення до ноутбука
 4. Підключення телевізора до інтернету через Wi-Fi
 5. Телевізор Самсунг не вдалося підключитися до Wi-Fi: причини
 6. Огляд телевізорів з інтернетом і Wi-Fi (відео)
 7. Підключення до мережі через Wi-Fi
 8. Проблеми з підключенням телевізора до інтернету
 9. Що потрібно, щоб підключити телевізор до Wi-Fi
 10. підключення
 11. Налаштування телевізорів
 12. Wi-Fi адаптер з роутера для Smart TV телевізора без вбудованого Wi-Fi модуля

У наші дні в продажу є велика кількість різноманітних ТВ Самсунг, Соні (Sony), Тошиба, які укомплектовані різним функціоналом, про який раніше споживач навіть і не мріяв. Так, наприклад, на багатьох ТВ сьогодні є вбудований модуль Wi-Fi, який дає можливість людям розширювати функціонал свого простого ТВ. Телевізори з Wi-Fi - унікальні пристрої, які можуть не складно "перекваліфікуватися" в справжні розважальні центри. За допомогою бездротової мережі більше не треба буде думати, що потрібно встановити антени і т. п., це зробить життя людей: зручною, спокійною, комфортною.

телевізор бездротової

У торгових центрах запропоновані різні моделі ТВ, де є вбудований Wi-Fi, так що кожна людина може вибрати те, що потрібно і вийти в мережу. Наприклад, можна купити пристрій Samsung UE55ES8000, за допомогою якого можна отримати не тільки високоякісне зображення, але і велике число додаткових функцій. Так, прилад 55 дюймів обійдеться в суму від 83-132 тисячі рублів.

У цьому ТВ є:

 • Full HD дозвіл;
 • Частота оновлення екрану дорівнює 800 Гц;
 • Повноцінна підтримка 3D;
 • Вбудований сервіс Smart TV.


Full HD дозвіл;  Частота оновлення екрану дорівнює 800 Гц;  Повноцінна підтримка 3D;  Вбудований сервіс Smart TV

Крім того, споживач зможе користуватися програмою Skype, використовувати яку можливо буде і за допомогою вбудованої відеокамери. Завдяки локальному затемнення і фірмової підсвічуванні Micro Dimming Ultimate, картинка виходить динамічною. Прилад Лджі 47LM640S 47 дюймів буде коштувати приблизно 34000-48500 рублів. Він також має Full HD дозвіл, але, частота оновлення екрану вдвічі нижче, що не заважає залишатися зображенні таким же високоякісної.

Всередині ТВ можна виявити процесор XD Engine і вбудовану технологію Smart Energy Saving Plus, завдяки чому ви зможете економити значну кількість електроенергії. Де купити телевізор, який підключається до Wi-Fi? Магазини з різною сучасною технікою розташовуються по всьому світу, також ТБ можна купити через інтернет-магазин.

Як підключити Wi-Fi до телевізора через роутер

Перш ніж говорити про те, як підключити Wi-Fi до ТВ, зробити так щоб телевізор ловив мережу, треба сказати, що для початку потрібно організувати домашню Wi-Fi групу, до якої в подальшому, можливо, буде підключити і ТБ пристрій. Зробити це можливо різними способами : Через Wi-Fi роутер або застосувавши ноутбук як точку доступу.

Так чи інакше, для виходу в інтернет-мережу, ноутбук або зовнішній роутер повинен бути підключений до локальної мережі.

Далі все досить не складно. Незважаючи на солідний вибір різних моделей телевізорів, які представлені на вітчизняному ринку, всі вони функціонують по одному типу підключення. Отже, як виконати підключення до телевізора? Можна підключити ТВ до інтернет-мережі через Wi-Fi, за допомогою маршрутизатора. Тут все не складно. Для початку потрібно підключитися до локальної мережі і налаштувати адаптер. Як тільки це виконано, то далі треба підключити телевізор і налаштувати, зайшовши в настройки.


Тепер більш детально розберемо, як налаштувати Wi-Fi підключення на телевізорі. Необхідно знайти пункт «Мережа» і підключити бездротове з'єднання. В принципі налаштовувати досить просто. Отримання даних від мережі йде автоматом, так як маршрутизатор має функцію DHCP. Це означає, що він автоматично призначає IP-адреса всій техніці, яка до нього підключається. Для пошуку сполук, які доступні, потрібно зайти в пункт «Налаштування мережі». Далі просто треба йти за підказками на телеекрані.

Потім треба вибрати відповідні пункти і в кінці буде видно перелік Wi-Fi мереж, до яких можливо підключитися, для цього:

 • Треба вибрати свій роутер приймач;
 • Якщо знадобиться, треба ввести ключ;
 • Натиснути «Далі» або «Підключитися».

Треба сказати, що якщо обидва прилади мають WPS, то настройки мережі будуть мінімальними, ще більше спрощуючи задачу споживачу. В такому випадку треба просто натиснути відповідну клавішу на маршрутизаторі. Далі в настройках підключення ТВ, треба вибрати потрібний пункт . Завдяки цим маніпуляціям, телевізор автоматично почне шукати відповідне підключень і встановить з'єднання.

Wi-Fi приймач для телевізора: підключення до ноутбука

Тепер стало зрозуміло, як підключитися до інтернет-мережі через Wi-Fi, використовуючи маршрутизатор. Однак бувають випадки, коли маршрутизатор відсутня. Іншими словами, споживач не має індивідуально локальної мережі, до якої можливо було б підключити телебачення. Крім того, іноді потрібно просто відтворити на ТБ контент, який є в ПК.

В такому випадку слід створити пряме підключення до персонального комп'ютера.

При цьому, якщо ноутбук підключений до кабельного інтернету, то телевізор отримає шанс виходити в локальну мережу. Спочатку необхідно зробити роздачу. Комп'ютер має такий же бездротової модуль, як і Вай Фай маршрутизатор. Це означає, що ПК також може створювати функції точки доступу. Для того щоб організувати таку інтернет-мережу можливо застосувати сторонні програми або що входять до комплект кошти.


Треба сказати, що вбудоване програмне забезпечення ПК працює на відміну від сторонніх додатків:

 • чітко;
 • стабільно;
 • Надійно.

Отже, поговоримо про те, як зробити приватну групу Wi-Fi за допомогою ПК вбудованими засобами. Для цього треба відкрити командний рядок. Якщо застосовується Віндоус 8, то слід натиснути клавіші Windows плюс X і натиснути на « Командний рядок ». В Віндоус 7 треба натиснути Windows плюс R, в висвітиться віконці написати CMD і натиснути Enter. Потім треба ввести - netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = My_virtual_Wi-Fi key = 12345678 keyUsage = persistent.

Треба сказати, що тут необхідно чітко дотримуватися всі прогалини і застосовувати всі символи тільки на латинському алфавіті. Дана команда встановить потрібний драйвер і виконає роздачу. Для того, щоб запрацювала мережа треба вписати - netsh wlan start hostednetwork. Все, інтернет-мережа функціонує і тепер треба лише приєднати до неї ТВ. Все робиться так, як вже було сказано вище.

Підключення телевізора до інтернету через Wi-Fi

Тепер слід поговорити про те, як через Wi-Fi з'єднання підключитися до ТБ. Справа в тому, що інноваційні телевізори можуть просто відтворювати контент з комп'ютера. Однак для цього необхідно розширити потрібну інформацію. Сказати по-іншому, організувати до неї загальний доступ . Виконується це за допомогою спеціальних програм , Які роблять налаштування мінімальними.


До переліку таких додатків входять:

 • Медіа-сервер;
 • Самсунг Share;
 • Share Manager.

Крім того, є багато програм, але перераховані вище утиліти користуються успіхом через простоту в застосуванні. Слід просто поставити будь-яку із зазначених програм на ноутбук і виконати її запуск. Вони автоматом бачать відео / аудіо / фото контент, і дають загальний доступ до файлів. Першочергово в налаштуваннях програми потрібно клікнути на пристрій, який буде запускати контент. Вибрати треба свій телевізор. Далі слід вказати папки, в яких розташовуються файли і дозволити скан. Потім треба вибрати і клікнути на «Пуск» в панелі інструментів.

Телевізор Самсунг не вдалося підключитися до Wi-Fi: причини

Не рідко деякі користувачі інтелектуальних телевізорів (Смарт ТВ) від виробника Самсунг, стикаються з проблемою підключення до інтернет-мережі. Зазвичай, вдома для віддаленого з'єднання з локальною мережею споживачі використовують Wi-Fi роутер.


Але, причиною, по якій ТВ Самсунг може не підключатися до вай-фай може стати:

 • Чи не досконалість мережевих пристроїв;
 • Невірна настройка;
 • Сира прошивка.

Фахівці радять поміняти прошивку телевізора, через флешку, а не прямо з серверів фірми по інтернет-мережі. Дізнатися, чому перестав ловити Wi-Fi, також допоможе майстер сервісного центру. Іноді звичайному користувачеві усунути проблему складно. Включити або відключити мережу допоможе професіонал.

Огляд телевізорів з інтернетом і Wi-Fi (відео)

Вирішивши придбати телевізор з Вай-Фай необхідно вивчити інформацію щодо підключення або скористатися підтримкою майстра. Нехай техніка буде зручною і практичною.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Сьогодні практично будь-який технічний пристрій має в своїх можливостях таку опцію, як підключення до інтернету. Можна сказати, що Всесвітня павутина є незамінним супутником в нашому сьогоднішньому житті. І це не дивно: будь-яке питання і будь-яку справу можна вирішити в лічені хвилини, використовуючи можливості глобальної мережі. І такий девайс, як телевізор, не став винятком. практично будь-який сучасний телевізор може вийти в мережу світової павутини. Але що робити, якщо телевізор не підключається до інтернету через Wi-Fi?

Найчастіше причиною стає апаратний збій пристрої

Перш за все, давайте дізнаємося, як працює схема підключення до мережі. А вже потім постараємося для себе відповісти на питання: чому ж є неполадки з з'єднанням? Отже, розглянемо докладніше, що з себе представляє ТВ з виходом в глобальний веб-сервіс.

Найбільш популярними ТВ в цій серії є, напевно, Samsung SMART TV. Вони мають власну операційну систему зі своєю фірмовою оболонкою і, відповідно, власний магазин додатків. Звичайно, різноманітністю програм він не може похвалитися. Однак чого варто тільки можливість пограти в Angry Birds на великому екрані за допомогою тільки рук? Прогрес не стоїть на місці, тому можна очікувати нових сумісних ігор і додатків.

Не варто забувати і про телевізори з операційною системою Android. Ось тут є де розійтися людині: буде вам і мільйони програм, і мільйони ігор. Загалом, кожен знайде собі ТВ з виходом у всесвітню павутину за смаком. Якщо з цим більш-менш вже зрозуміло, перейдемо до теми нашої розмови: чому телевізор не підключається до інтернету через Wi-Fi, і як з цим боротися? Це питання ми будемо вирішувати на прикладі телевізора Samsung SMART TV.


Підключення до мережі через Wi-Fi

Для початку розповімо про ваш перший з'єднанні до мережі через бездротовий модуль. Можливо тут і криється причина ваших проблем, які, власне, ви і зможете потім вирішити. Робиться це дуже просто, тому досить йти по пунктах і виконувати вказівки:

 1. Переконайтеся, що Wi-Fi-роутер знаходиться у включеному стані, і його активне;
 2. Натисніть на кнопку «Меню», розташовану на пульті управління телевізором;
 3. Перейдіть в пункт «Мережа» і вкладку «Налаштування мережі». Тут прочитайте інформацію, представлену на табло і тисніть «Пуск». Розпочнеться пошук бездротового маршрутизатора;
 4. Після цього на екрані буде відображений список знайдених мереж. Вам потрібно буде вибрати саме вашу і потім натиснути «Далі». При необхідності введіть пароль і дочекайтеся установки з'єднання;
 5. Після закінчення процесу натисніть на ОК і сміливо користуйтеся усіма можливими послугами інтернету.

Як бачите, установка підключення телевізора до інтернету через Wi-Fi зовсім нескладна. Тут не повинно виникнути проблем. Тому давайте подивимося, які можуть бути неполадки, а також способи їх усунення.

Проблеми з підключенням телевізора до інтернету

 1. Якщо всі описані вище пункти виконані правильно, і помилок в процесі їх виконання не було, а підключення до мережі все одно відсутній, то, можливо, є проблеми з самим роутером або кабелем. Перевірте, чи сплатили ви інтернет? Можна спробувати здійснити підключення, наприклад, зі смартфона або планшета і перевірити його роботу. При позитивному результаті вам потрібно буде вирішувати конфлікти з самим роутером.
 2. Якщо в процесі підключення до мережі ТВ видає помилку, що не вдалося встановити з'єднання, то вам слід перевірити настройки IP. Якщо у вас там прописано: отримати автоматично, тоді слід спробувати встановити ці параметри вручну. І, відповідно, навпаки. Вони повинні відповідати параметрам маршрутизатора (за винятком останнього числа IP-адреси).


Вони повинні відповідати параметрам маршрутизатора (за винятком останнього числа IP-адреси)

Що таке Smart TV? Це інтернет на великому екрані, симбіоз можливостей телевізійного приймача, смартфона і комп'ютера, надання медіаконтенту широкої аудиторії, сімейне відео без диска.

До інтернету телевізор підключається як по проводах, так і без них. Основу бездротових технологій підключення складає Wi-Fi. Переваги мережі визначаються:

 • відсутністю проблем з проводами;
 • можливість під'єднати до мережі більш одне клієнта без додаткової розводки.

Як підключити телевізор до Wi-Fi, що потрібно для цього на практиці?

Що потрібно, щоб підключити телевізор до Wi-Fi

Потрібен апарат, обладнаний портами HDMI, VGA, AV, USB або RJ-45 розеткою і інтернет-з'єднання. У цьому випадку буде потрібно приставка з модулем Wi-Fi. Її тип визначається типом наявного телевізійного порту. В разі USB порту знадобиться флешка - адаптер; якщо використовується гніздо RJ45, то знадобиться перехідник на USB.

Вимоги до приставки:

 • мінімальний розмір;
 • підтримка поширених форматів читаються файлів;
 • наявність вбудованої пам'яті;
 • можливість розширення пам'яті.

Якщо в телевізорі вже встановлено Wi-Fi модуль, тоді задача підключення зазнає суттєвого спрощення, необхідно мати тільки роутер з доступом до інтернету. Звичайно, такий варіант є найбільш вдалу конструкцію, що забезпечує швидкість передачі бітової інформації до 300 Мб / с.

підключення

Інтуїтивно зрозуміло, як підключити телевізор до Wi-Fi. Кожен роз'єм підключається до своєї розетки, вставляються роз'єми без напруги, до клацання. Роз'єм мережі під'єднується до відповідної розетки.

Складність може виявитися тільки в настройках.

Налаштування телевізорів

Якщо у вас техніка фірми LG, ойдіте в пункт меню: «Налаштування мережі», встановіть «бездротова».

Варіант 1. Зі списку точок доступу, вибирайте назву мережі, встановлюйте пароль до неї, користуючись пультом і підказками меню, тисніть «ОК». Потім потрібно дочекатися результатів перевірки, діяти далі за пропозиціями з екрану. В результаті на екрані висвітиться повідомлення про підключення до мережі і здасться значок рівня сигналу.

Варіант 2. Підходить для роутера, обладнаного кнопкою WPS (захищена настройка). Вибирається відповідний пункт в меню налаштувань. На роутере натисніть і утримуйте кнопку WPS приблизно секунд 15, при цьому настройка відбувається автоматично.

Варіант 3. Вибирайте пункт налаштувань «мережу Ad-hoc» для підключення апарату прямо до комп'ютера, а то й потрібно вихід в інтернет.

Якщо виробник вашого телевізора - компанія Samsung, то перші два варіанти підключення повністю збігаються, з'являються два нових способи: «One Foot Connection» і «Plug & Access». Вибір режиму настройки «One Foot Connection» не вимагає додаткових витрат, а тільки установки роутера поблизу телевізора і натискання на кнопку «Далі».

Відповідно до технікою «Plug & Access» (повинна забезпечуватися роутером) флешка вставляється в роутер, слід дочекатися, доки блимання індикатора, витягнути її і вставити в Smart TV. З'єднання встановлюється автоматично.

Як підключити телевізор до вайфай, тепер не представляє труднощі. Ця установка, як і інші телевізійні функції, здійснюється пультом через меню. Вибираючи відповідне підключення, можна користуватися всіма наявними ресурсами.

А Ви вже зробили підключення свого телевізора до Wi-Fi? Поділіться своїм досвідом в

Якщо подивитися зараз телевізори, які є на ринку, то більша частина з них з підтримкою функції Smart TV. У LG це webOS, у Samsung своя Smart-система, Philips і Sony працюють на Android TV. Є звичайно ж і інші виробники, але вони менш популярні. Я це до того, що самі Smart TV телевізори це в першу чергу додаткове джерело доходу для виробників (за рахунок продажу додаткових аксесуарів) і хороший маркетинговий хід.

Для користувача теж є прикольні фішки. Можна виходити в інтернет, дивитися відео на Ютуб, читати новини, дивитися погоду і т. Д. Але тут ще треба порахувати, що вигідніше: купити телевізор без Smart TV і приставку до нього, або переплачувати за Смарт-функції. Так як звичайна Android приставка може зробити ваш телевізор більше СМАРТовим, ніж вбудована система. Але сьогодні не про це.

З усіх телевізорів, які мають функції Smart TV, багато моделей поставляються без вбудованого Wi-Fi приймача. Правда, в 2017 році вже практично всі моделі маю вбудований приймач. А якщо до телевізору не підключити інтернет, то всі ці Smart-функції в ньому просто не приносять користі. Так, на всіх моделях точно є LAN порт, який дозволяє підключити інтернет по кабелю. Але погодьтеся, це дуже незручно. Потрібно прокладати мережевий кабель від роутера до телевізора.

І всі ці Smart TV, що не маю Wi-Fi модуля, це ще один підступний план виробників. Адже можна було вставити цей бездротовий модуль, і зробити ТВ на пару доларів дорожче. А навіщо? Якщо ми можемо потім продати фірмові Wi-Fi адаптери доларів по 100 🙂 Та й зараз ці фірмові Wi-Fi-адаптери для телевізорів Samsung , LG, Philips дуже складно знайти. Їх просто немає в продажу. А телевізори тобто, і їх користувачі хочуть підключаться до інтернету через Wi-Fi.

Якщо у вас Smart TV телевізор без вбудованого Wi-Fi, і ви хочете підключити його до інтернету саме по бездротовій мережі, тобто такі варіанти:

 • Спочатку раджу подивитись характеристики свого ТВ на Офіційному сайті. Можливо, Wi-Fi у Вашому ТЕЛЕВІЗОРІ все таки є, и его можна підключіті до бездротової мережі. Можливо Знадоби :, и окрема. Если ж немає вбудований приймач, то можна пошукаті и купити фірмовий, Зовнішній USB-адаптер.
 • Другий способ, це покупка звичайний Wi-Fi адаптера від D-Link, TP-Link и т. д., и его прошивка для роботи з телевізором. Чесно кажучи, даже НЕ уявляю як там все це прошівається и працює, но в інтернеті бачив таку інформацію. Це способ для тих, хто НЕ шукає легких Шляхів.
 • Ну і третій варіант, про який я докладніше розповім нижче в статті, це покупка звичайного, недорогого Wi-Fi роутера або репитера і настройка його в якості адаптера для телевізора без Wi-Fi.

Давайте розглянемо третій варіант більш докладно.

Wi-Fi адаптер з роутера для Smart TV телевізора без вбудованого Wi-Fi модуля

Все дуже просто. Практично всі сучасні маршрутизатори можуть працювати в різних режимах: підсилювач (ретрансляція), точка доступу, адаптер, бездротовий міст . Більш докладно про це я писав у статті:. Працює ця схема приблизно так:

 • Купуємо роутер. Можливо, у вас є якийсь старий. Можна навіть недорогу модель. Хороші і бюджетні варіанти є у Totolink і Netis. Підійдуть і інші виробники.
 • Навастріваем його в режимі адаптера. Якщо такий режим є, то роутер буде отримувати інтернет від вашої головної Wi-Fi мережі і передавати його на телевізор по мережевому кабелю . Підійде так само режим моста, або підсилювача мережі. Правда, в такому випадку роутер буде ще посилювати вашу бездротову мережу.
 • З'єднуємо свій Smart TV телевізор з роутером через мережевий кабель.
 • Інтернет на телевізорі працює по Wi-Fi.

Виглядає це приблизно ось так:

Як адаптер так само можна використовувати звичайний, на якому є хоча б один LAN-порт. А він є практично на всіх моделях.


А він є практично на всіх моделях

Що в підсумку: роутер, або ретрансляція можна купити практично в кожному магазині. У порівнянні з фірмовими Wi-Fi приймачами для телевізорів LG, Samsung і т. Д. Та й так вийде дешевше (правда, дивлячись який роутер ви оберете), так як ціна на оригінальні адаптери дуже висока.

Про налаштування різних режимів роботи на різних роутерах я писав в статті:. Якщо у вас модель якогось іншого виробника, то ви можете пошукати інструкцію з налаштування через пошук на нашому сайті. Або запитуйте в коментарях.

Ось таке рішення для Smart TV телевізорів без вбудованого Wi-Fi. Без сумніву, що краще рішення це оригінальний приймач. Але так як їх практично немає в продажу і ціни на них дуже завищені, то можна використовувати і таку схему. Що ви думаєте про це? Пишіть в коментарях!

Де купити телевізор, який підключається до Wi-Fi?
Отже, як виконати підключення до телевізора?
Але що робити, якщо телевізор не підключається до інтернету через Wi-Fi?
А вже потім постараємося для себе відповісти на питання: чому ж є неполадки з з'єднанням?
Однак чого варто тільки можливість пограти в Angry Birds на великому екрані за допомогою тільки рук?
Якщо з цим більш-менш вже зрозуміло, перейдемо до теми нашої розмови: чому телевізор не підключається до інтернету через Wi-Fi, і як з цим боротися?
Перевірте, чи сплатили ви інтернет?
Що таке Smart TV?
Як підключити телевізор до Wi-Fi, що потрібно для цього на практиці?
А Ви вже зробили підключення свого телевізора до Wi-Fi?
IRC (Internet Relay Chat)