Wifi точка доступу в Windows 7

 1. Який необхідний комп'ютер
 2. Створення стандартними засобами Windows
 3. програма MyPublicWiFi

Якщо у вас є ноут або нетбук, швидше за все, ви захочете підключити його до домашньої мережі без використання проводів - за допомогою Wifi Якщо у вас є ноут або нетбук, швидше за все, ви захочете підключити його до домашньої мережі без використання проводів - за допомогою Wifi. Але для цього необхідно мати вдома маршрутизатор. Багато користувачів, у яких є всього 1 домашній комп'ютер, не користуються роутерами і підключаються до провайдера безпосередньо. Як підключити ноут до мережі в цьому випадку?

Найпростіше і швидке рішення - віртуальна Wifi точка доступу на ПК або ноутбуці:

 • по-перше, в операційній системі Windows 7 передбачений стандартний інструмент для цих цілей;
 • по-друге, ви можете створити таку точку за допомогою спеціальних програм.

Який необхідний комп'ютер

На жаль, не кожен персональний комп'ютер і ноутбук дозволяє створити точку бездротового доступу. По-перше, існує вимога до дистрибутива операційної системи. Ваша версія Віндовс повинна бути не нижче Home (Домашній).

Справа в тому, що Windows Starter (Початкова) не підтримує маршрутизацію. На такий ОС нічого зробити не вийде. Необхідно оновити ноут до більш просунутою версією, або потрібно перевстановлення системи.

По-друге, на комп'ютер потрібно встановити Wifi-адаптер. Більшість ПК випускаються без них, тому необхідно придбати зовнішній девайс.

Це невелика антена, яка підключається в USB порт комп'ютера і дозволяє здійснювати і отримувати Wifi-сигнали. Якщо ж ви працюєте на ноутбуці - турбуватися нема про що. Кожен сучасний ноут має вбудований Вай-Фай модулем.

Для початку розглянемо створення точки бездротового Wifi доступу за допомогою вбудованих інструментів операційної системи. Плюсом даного методу є, по-перше, надійність, по-друге, простота, по-третє, відсутність необхідності встановлювати на ноут додаткове програмне забезпечення.

Мінусом для багатьох користувачів є необхідність роботи з командним рядком Windows і відсутність графічного інтерфейсу. Однак це дуже зручний спосіб. Рекомендується знати, як налаштувати точку Wifi доступу за допомогою базових інструментів.

Створення стандартними засобами Windows

Щоб зробити нову точку доступу за допомогою базових інструментів Windows, дотримуйтесь поданої інструкції:

 1. Викличте діалог «Виконати». Це робиться за допомогою одночасного натискання клавіш «Windows» і «R».
 2. У текстовому полі вікна необхідно ввести команду «cmd» і натиснути Ентер, або кнопку «Ok».
 3. Після цього на ноутбуці буде запущена консоль Віндовс. З її допомогою користувачі можуть створити і налаштувати точку бездротового доступу до мережі.
 4. Спочатку потрібно зробити нове підключення. Скопіюйте в консоль рядок «netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid =» Названіе_сеті »key =" Пароль_от_Wifi »keyusage = persistent» без лапок і натисніть Enter. Вказуйте пароль довжиною більше 8 символів, інакше точка доступу не буде створена.
 5. Тепер потрібно налаштувати роботу точки доступу. Введіть команду «netsh wlan start hostednetwork», щоб запустити підключення.

Тепер ви зможете підключити інший ваш ноут, смартфон або навіть персональний комп'ютер з адаптером до створеної мережі. Якщо ви перезавантажте роздає Вай-фай ноут - запускати підключення доведеться заново. Якщо ви хочете, щоб комп'ютер припинив роздавати бездротову мережу - скористайтеся командою «netsh wlan stop hostednetwork».

програма MyPublicWiFi

Якщо вам не хочеться, включаючи комп'ютер, відкривати командний рядок і вписувати в неї команди - є альтернативний метод. Існує величезна кількість спеціальних утиліт, які дозволяє створити на своєму ноутбуці точку доступу.

Всі ці програми дуже мало відрізняються за своїми можливостями, тому розглядати всі немає сенсу. У цьому посібнику описані принципи роботи з утилітою My Public WiFi. Якщо ви захочете використовувати якусь іншу програму - алгоритм настройки буде приблизно аналогічний.

 1. Для початку вам буде потрібно завантажити програму. Перейдіть на офіційний вебсайт розробника http://www.mypublicwifi.com/publicwifi/en/index.html .
 2. Клацніть по кнопці FreeDownload в правій частині екрана.
 3. Запустіть завантажений на ноут інсталятор.
 4. Встановіть додаток, слідуючи інструкціям Майстра Установки Програм (Windows Install Wizard).
 5. Запустіть встановлену на ноутбук утиліту.
 6. Тепер потрібно налаштувати майбутнє підключення. У графі «SSID» необхідно вказати ім'я для створюваної точки доступу.
 7. «Network Key» - це пароль для доступу до мережі. Він повинен бути не коротше 8 символів.
 8. Встановіть позначку навпроти пункту «Enable Internet Sharing», щоб налаштувати роздачу не тільки локальної мережі, але і інтернету.
 9. Клацніть по кнопці «Set up and Start».

Як підключити ноут до мережі в цьому випадку?
IRC (Internet Relay Chat)