Завантажити програму вай фай злом

  1. Потужний інструмент мережевого аналізу - Wireshark
  2. Опис можливостей програми
  3. Завантажити програму вай фай злом

Потужний інструмент мережевого аналізу - Wireshark

Поговоримо про аналізатор мережевих протоколів Wireshark. Це найпотужніший інструмент для вивчення мережевих можливостей, найнеобхідніше підмога для усунення мережевих проблем.

Але ця ж утиліта знайшла застосування і в зловмисних цілях. Коли набираєш в пошуковику «скачати програму вай фай злом», неодмінно серед інших утиліт з'являється посилання на WireShark. Давайте подивимося, що може програма.

Опис можливостей програми

Програма Wireshark входить в категорію програм-сніфферов, які дозволяють відстежувати чужі трафики, тому фраза «скачати програму вай фай злом» дає доступ до неї.

  1. Програма «знає» структуру практично всіх існуючих мереж і працює з великим числом протоколів.
  2. Вона розбиває протокол на зрозумілі поля, відображаючи значення кожного поля.
  3. Дозволяє аналізувати протокол будь-якого рівня в реальному часі.
  4. Здійснює перехоплення трафіку і зберігає дані в файл для подальшого аналізу.
  5. Прозорий аналіз даних дає можливість знайти шкідливі коди в мережі, виміряти навантаження на мережу, дізнатися швидкість роботи мережевих протоколів.
  6. Легко імпортує дані з інших аналізаторів.
Wireshark - реальний лідер серед свого класу програм для злому мережі , Оскільки має графічний зрозумілий інтерфейс. Але ось можливостей у неї сьогодні так багато, що для успішної роботи необхідно освоювати її інструментарій. До позитивних моментів можна віднести її безкоштовність для кінцевого користувача, тому часто скачують програму вай фай для злому. Величезна кількість різноманітних фільтрів і висока швидкість сортування також виділяють її з іншого ряду подібних утиліт.

Завантажити програму вай фай злом

Завантажити програму вай фай злом - етотолько одна ланка в процесі злому WiFi. Для практичного здійснення завдання злому необхідно «залізо». Можна, звичайно, скористатися стандартним ноутбуком із середніми характеристиками, але ось вбудований адаптер доведеться замінити правильним, підключеним через USB. Справа в тому, що вбудовані адаптери дуже малопотужні, з його допомогою зловити якісну сесію неможливо. Потрібен, як мінімум, адаптер з наступними характеристиками: потужність вихідного сигналу не менше 500мВт; зовнішня антена, що підключається через роз'єм, з коефіцієнтом посилення від 3 до 5 dBi. Такі пристрої легко знайти серед адаптерів тайванського бренду ALPHA Network, годиться і серія TP-LINK. З таким набором можна навіть працювати на виїзді, намагаючись слухати ефір. А ось робити обробку і пошук пароля з використанням методу перебору паролів за допомогою словників доведеться на більш потужній машині, ніж «кволенький» ноутбук. Процедурі послідовного перебору ключів може знадобитися великий інтервал часу пошуку, оскільки швидкість розрахунків мала через складність алгоритмів, закладених в аутентифікацію по протоколу WAP (WAP2). А сьогодні це сертифікований протокол захисту всіх пристроїв, що працюють із середовищем WiFi. Така ситуація з пошуку паролів дуже не влаштовувала просунутих хакерів, і вони знайшли спосіб прискорити процес обчислень. Для цих цілей використовують графічний процесор (GPU), який прискорюють різними способами. А програма Wireshark допоможе не тільки проаналізувати отриманий трафік, але і захистити вам свій.

IRC (Internet Relay Chat)