Як просто виділяти текст в браузері Safari на iPhone і iPad

  1. Як просто виділяти текст в браузері Safari на iPhone і iPad

Мобільна операційна система iOS стає набагато функціональніша з кожною новою версією, але деякі невеликі особливості розробники з Apple все ніяк не можуть доопрацювати і зробити їх зручніше. Наприклад, функцію виділення тексту в Safari, з недосконалістю якої мільйонам користувачів доводиться боротися кожен день. Втім, рішення, що дозволяє просто виділяти текст в браузері Safari на iPhone і iPad все-таки є і про нього ми розповімо в цій інструкції.

У чому власне суть проблеми? Ви, швидше за все, не раз помічали, що при спробі затиснути на слові в спробі виділити фразу або пропозицію, це саме виділення не відбувається. І це може сильно дратувати, особливо, якщо переслати необхідний текст потрібно прямо тут і зараз, без зволікань. Ще більше це дратує через розуміння того, що настільки проста функція на такому розумному устрої як iPhone або iPad працює так криво.

Відбувається така ситуація через веб-елементів - посилань, панелей інструментів, рекламних банерів і т.д. Позбутися від них, перетворивши сторінку в максимально спрощений вид, допомагає режим читання, який і є нашим рятівником в проблемі з неможливістю вірного виділення тексту в Safari.

Як просто виділяти текст в браузері Safari на iPhone і iPad

Крок 1. Запустіть Safari на вашому iPhone, iPad або iPod touch

Крок 2 Крок 2. Перейдіть на сторінку, з якої ви хочете скопіювати текст

Крок 3. Переведіть сторінку в вид Reader, натиснувши на спеціальну кнопку зліва від адресного рядка

Крок 4. Виділіть і скопіюйте текст звичайному способом, але вже без виникнення настирливої ​​проблеми з неможливістю точного виділення Крок 4 Ось таким простим методом ви можете набагато простіше копіювати відформатований для інтернету текст практично з будь-якої сторінки в Мережі. На жаль, цей спосіб працює не в 100% випадків, однак, з більшістю сайтів саме такий метод дозволить вам значно спростити собі життя.

Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Як просто виділяти текст в браузері Safari на iPhone і iPad

У чому власне суть проблеми?
IRC (Internet Relay Chat)