Dynamic Theme - додаток для автоматичної установки зображень Spotlight на робочий стіл

У Windows 10 є чудова функція під назвою Spotlight, призначена для автоматичного підбору і зміни фонових зображень для екрану блокування. Але цим її можливості не вичерпуються. Якщо ви будете вручну відбирати тільки сподобалися фони, через деякий час система почне враховувати ваші уподобання. На жаль, Spotlight може змінювати фони тільки на екрані блокування.

Для зміни шпалер на робочому столі в Windows передбачена інша функція - слайд-шоу. Якщо ви хочете бачити на робочому столі ті ж картинки, що і на екрані блокування, вам знадобиться стороннє додаток Dynamic Theme. Ця програма являє собою аналог функції Windows Spotlight, але тільки з більш широкими функціональними можливостями.

Dynamic Theme вміє змінювати фонові зображення на робочому столі і екрані блокування, при цьому користувач може вибрати режим роботи з картинками. Всього режимів шість, не рахуючи заводських налаштувань. Це Photo, Bing, Spotlight, One Bing image, One Windows Spotlight image і Slideshow. Перший, третій, п'ятий і шостий режими є системними, другий і четвертий дозволяють встановлювати в якості фонів зображення з галереї Bing.

Перший, третій, п'ятий і шостий режими є системними, другий і четвертий дозволяють встановлювати в якості фонів зображення з галереї Bing

Користуватися додатком просто. Якщо ви хочете бачити на робочому столі фони екрану блокування, виберіть на вкладці Background опцію Windows Spotlight з меню, що випадає, і шпалери тут же будуть змінені. Якщо ж перейти на вкладку Lock Screen, то можна зробити все навпаки, вибравши в меню опцію Slideshow, ви заміните всі фони екрану блокування автоматично змінюваними один одного фонами робочого столу.

Додатково додатком підтримується синхронізація між різними пристроями, показ повідомлень про появу нових фонових зображень, перегляд історії дій, є також можливість збереження картинок в обрану папку.

Завантажити програму можна в Магазині Windows за посиланням:

www.microsoft.com/ru-ru/store/p/app/9nblggh1zbkw

Поширюється додаток безкоштовно, сумісно з десктопними і мобільними версіями Windows 10, мова інтерфейсу - англійська.

IRC (Internet Relay Chat)