Очищаємо від бруду сайт vesti.ru! «ITСooky

Російським чиновникам катастрофічний не вистачає грошей і совісті. І якщо совісті вони категорично не хочуть шукати, то способів знайти грошей у них завжди багато. Чим можна пояснити появу чернушной реклами на сайті держ. каналу вестіру! «Зоряні засвітки», «Волочкова знову роздяглася. На цей раз в кущах »,« Чулпан Хаматова без макіяжу шокує », ну або про Пугачову вона помирає, то народжує у них, все це супроводжується відповідними фотками. Це позорище терпіти неможливо, немає можна звичайно ніколи не заходити на сайт вестіру, але можна вирішити цю проблему раз і на всіх сайтах.

Це позорище терпіти неможливо, немає можна звичайно ніколи не заходити на сайт вестіру, але можна вирішити цю проблему раз і на всіх сайтах

Для цього потрібно:
1. Сервер приготований за рецептом Вважаємо трафік і обмежуємо доступ в Інтернет засобами Ipfw, Netams, Squid, Sams!
2. Браузер FireFox

Розділимо всі забруднення на три типи

Рекламні вставки

- безпосередньо банери і викликають їх URL.

тизери

- це сайти як би новин, як правило новини типу «Гола Пугачова», треба відкрити 3-5 сайтів, щоб в самому кінці знайти новина нібито «Володя Пупкін в паинт намалював голу Пугачову», навіть без фото - повне розчарування.

магазини

- реклама товарів, тупо.

SAMS нам дозволять блокувати наступними способами:

переслані

- показувати на вимогу даних з певних урлов порожню картинку (або яку вкажіть в настрйоках)

Заборона доступу по URL

- показується сторінка відбійник, буде помітна на відкриваємо сайті

Регулярні вирази

- теж що і заборона по URL але будуть блокуватися посилання з певними словами. У цьому розділі треба дуже обережно писати слова, тому що на різних сайтах їм надається різне значення але відразу можна прописати:

banner googleads

Як працювати з SAMS описано в рецепті Вважаємо трафік і обмежуємо доступ в Інтернет засобами Ipfw, Netams, Squid, Sams! , Зараз же ми займемося виловлювання бруду. Відкриваємо сайт вестіру в FireFox. У меню вибираємо Інструменти> Інформація про сторінку> Мультимедіа тут можна подивитися все що відкрито з якого URL зголосилося.

У меню вибираємо Інструменти> Інформація про сторінку> Мультимедіа тут можна подивитися все що відкрито з якого URL зголосилося

У перенаправлення визначаємо:
тизери

directadvert.ru smi.ru dt00.net marketgid.com

рекламні вставки

reklama.mb.vesti.ru adriver.ru

Щось видно в явному вигляді щось розділяється на два URL один для картинок інший для посилань як dt00.net і marketgid.com. Тому на сайті подивимося посилання рекламних матеріалів візуально (так ми знаходимо marketgid.com). Ще є посилання зашифрована base64 алгоритмом, зазвичай так віруси ховають посилання на своє джерело, щоб вони не були видні в явному вигляді. Мабуть треба слово base64 заблокувати для домену вестіру в Регулярних виразах, але немає гарантії, що хтось його не використовує з добрими намірами.

(Vesti.ru). * (Base64)

Регулярні вирази можна перевіряти на сайті www.regexe.com

Будьте уважні коли блокуєте короткі назви сайтів, вони можуть вплинути на доступ до невинних сайтам. Наприклад якщо ви заблокуєте ім'я ero.ru у вас також не відкриватися сайт transaero.ru - щоб цього не відбувалося треба в SAMS писати це URL в такому вигляді:

[\ / | \.] Ero.ru

Або ось ще приклад такої прикрої можливості: mosvodokanal.ru ну зрозумілий принцип!

До речі: У Libreoffice за допомогою регулярних виразів можна на початку кожного рядка за допомогою Знайти Замінити підставити все що потрібно.
До речі: У   Libreoffice   за допомогою регулярних виразів можна на початку кожного рядка за допомогою Знайти Замінити підставити все що потрібно

Очищення від бруду процес безперервний, реклама змінює URL-и, вебмастери теж, так само у кожного своє уявлення про мораль, що блокувати, а що ні - але в результаті задоволення від цього процесу величезна. Хіба може адмін зробити щось більше для дому та сім'ї (в айтішной плані) як ось разом не очистити всі домашні пика (та й гостьові теж) від цього бруду.

Мій список блокувань тут внизу !

IRC (Internet Relay Chat)