Основні критерії вибору хостингу в Нідерландах

27.04.18

18

Зі збільшенням вже створених інтернет ресурсів, збільшується і попит на хостинг послуги для них. Для багатьох власників сайтів вибір хостингу є складним завданням саме з технічного боку, так як пропозицій багато, а якість не завжди гарантовано. Але ж від хостинг провайдера залежить не тільки робота веб-проекту, але і його просування в пошукових системах.


Пропонується п'ять видів хостингу:

  1. Хмарний хостинг.
  2. Віртуальний хостинг.
  3. Виділений фізичний сервер.
  4. Віртуальний виділений сервер.
  5. Colocation (розміщення обладнання клієнта в дата-центрі провайдера).

Перш ніж зробити вибір між багатьма пропозиціями, важливо знати, що для великих інтернет-проектів найкраще замовити на сайті https://prohoster.info/server/dts-dronten оренду виділеного фізичного сервера в Нідерландах, що забезпечить цілодобовий і ПЕРЕБІЙНИЙ доступ до сайту. Перевагою такого кроку є ще й вільне законодавство цієї країни, що дозволяє розміщувати сайти будь-якого рівня, тематики і спрямованості. Вигідні умови хостинг послуг, якісна технічна підтримка, потужні процесори, вільний доступ до сайту, збільшать відвідуваність у багато разів, що як раз і потрібно для просування і розкрутки веб ресурсу в пошуковій видачі.

Крім якісного хостингу компанія «Прохостер» надає і оренду VPS (VDS) з операційною системою Windows Server, який виконує будь-які, навіть найскладніші завдання. Замовити послугу можна на сайті https://prohoster.info/vps/abuzoustojchivye-vps і убезпечити себе від збоїв в роботі при додатковому навантаженні на сайт. Зазвичай така послуга затребувана, коли сайт вже добре розкручений, збільшується його відвідуваність і тоді зростає навантаження на хостинг, адже такий проект споживає більше ресурсів.

Оренда віртуального сервера надана декількома варіантами, які відрізняються, перш за все, такими фізичними параметрами:

  • Вартістю.
  • Об'ємом постійної пам'яті.
  • Кількістю ядер процесора.
  • Об'ємом оперативної пам'яті.
  • Кількістю мережевих протоколів.

Кількістю мережевих протоколів

VPS (VDS) з операційною системою Windows Server потрібно для багатовідвідувані інтернет проектів, як наприклад, новинні портали або сайти інтернет-магазинів, яким недостатньо параметрів звичайного віртуально хостингу. Такою послугою користуються і великі компанії, де велика кількість обслуговуючого персоналу і величезний обсяг інформації, адже VPS дозволяє створювати безліч поштових скриньок і баз даних. VPS - це висока продуктивність і надійність, а також захист і гарантія від злому.

Читайте також:

IRC (Internet Relay Chat)