Глава МВФ закликала "переосмислити" антиросійські санкції

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Крістін Лагард. Фото: AFP

Глава МВФ заявила про необхідність перегляду антиросійських санкцій https://cdn.segodnya.ua/img/article/11416/51_main_new.1527282924.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11416/51_tn.1527282924.jpg 2018-05-26T00: 02: 53 + 03: 00 Економіка За її словами, є незрозумілою мета цих санкцій - чи спрямовані вони безпосередньо на фізичних осіб, на їх компанії або холдинги

Санкції, які були застосовані до російських фізичних осіб, повинні бути переосмислені, час для цього вже назріло. Про це заявила глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард на пленарному засіданні Петербурзького міжнародного економічного форуму в п'ятницю, 25 травня.

"Переосмислення, яке необхідно дійсно зробити для того, щоб прояснити ситуацію, вже назріло, і це стосується також тих санкцій, які застосовувалися щодо російських фізичних осіб", - сказала Лагард.

За її словами, є незрозумілою мета цих санкцій - чи спрямовані вони безпосередньо на фізичних осіб, на їх компанії або холдинги. "Це реальна проблема довіри, якого не існує. І це необхідно вирішувати", - зазначила Лагард.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Крім того, вона звернула увагу і на ситуацію з санкціями щодо Ірану, які були скасовані. "Двозначність, яка прописана в національній законодавчій системі США, негативно вплинула на багато компаній, які тут представлені. Навіть коли США і їх союзники прийняли рішення зняти санкції з Ірану, багато компаній, що знаходяться тут, не пішли займатися бізнесом з Іраном", - сказала вона.

"Юридична і судова системи США настільки непрозорі, я маю на увазі перш за все підігрування комерційним інтересам США, що ніхто не виявляв інтересу, навіть не дивлячись на те, що санкції були зняті", - зазначила Лагард.

Раніше н а тлі розгорається торговельної війни Китаю і США директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард закликала уряди всіх країн прискорити реформи, поки можливості ще не втрачені.

Крім того, Лагард висловила думку, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) може грати центральну роль в координації глобального регулювання ринку криптовалюта.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

IRC (Internet Relay Chat)