Глава суду в Харкові систематично вимагав та отримував хабарі

Суддя-хабарник затриманий в Харкові

Глава суду в Харкові систематично вимагав та отримував хабарі https://cdn.segodnya.ua/img/article/2591/31_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2591/31_tn.jpg 2011-07 -29T13: 57: 25 + 03: 00 Події і кримінал Суддя затриманий «на гарячому» під час отримання чергових хабарів

співробітники СБУ викрили протиправну діяльність голови Харківського районного суду, який систематично вимагав та отримував хабара від сторін у справах, які перебували у нього в провадженні.

Про це повідомили в прес-центрі Служби безпеки України.

Оперативниками було задокументовано ряд фактів отримання суддею хабарів за розгляд справ та винесення рішень на користь зацікавлених осіб. 20 липня матеріали документування його протиправної діяльності були спрямовані в порядку ст. 97 КПК України в Генеральну прокуратуру, яка порушила стосовно голови суду кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу (отримання хабара в значному розмірі).

28 липня суддя затриманий "на гарячому" під час отримання хабарів: у розмірі 2 тис. Дол. за винесення вироку, не пов'язаного з позбавленням волі, і в розмірі 1 тис. 500 дол. за позитивне рішення про визнання права власності на житловий будинок, поінформували в СБУ.

Слідство триває.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

IRC (Internet Relay Chat)