Політики в один голос стверджують, торгова війна - це "помста" Росії - Політичні новини України - РФ намагається насильно схилити Київ до вступу в МС, вважають нардепи і чиновники

Нардепи впевнені, що в торговельній війні з Росією більше політики, ніж економіки. Фото: & nbsp; bagnet.org

Політики в один голос стверджують, торгова війна - це "помста" Росії https://cdn.segodnya.ua/img/article/4542/43_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4542/43_tn .jpg 2013-08-15T12: 36: 51 + 03: 00 Політика РФ намагається насильно схилити Київ до вступу в МС, вважають нардепи і чиновники

Українські депутати і чиновники бачать у рішенні митної служби Росії (ФМС) внести всі українські товари в список "підозрілих" виключно політику - на їхню думку, так РФ карає Україну за європейську інтеграцію і "запрошує" країну таким чином в Митний союз. Про це пише " Комерсант-Україна ".

"Дії РФ ... більшою мірою носять не економічний, а політичний характер", - заявив вчора президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах .

"Цей крок зроблений, щоб не дати Україні підписати угоду про асоціацію", - вторить йому депутат українського парламенту від фракції "УДАР" Оксана Продан. На її думку, уряд України має ініціювати розгляд цього питання в СОТ, членами якої є Росія і Україна .

Нагадаємо, раніше опозиційний лідер Арсеній Яценюк заявляв, що торгова війна з Росією досягла загрозливих масштабів . Також депутат підкреслював, що торговельні заходи є ще одним проявом тиску Росії на Україну, "фактично, примусом до вступу в Митний Союз".

Тим часом, народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов вважає, що Україна і Росія повинні налагодити торговельні відносини .

"Потрібно домовлятися. Ми підійшли до межі, перетинати яку не можна, інакше зайдемо в такий глухий кут, з якого буде дуже важко вибратися. Народ нам цього не простить", - заявив Чечетов .

Нагадаємо, російська митниця ввела жорсткі перевірки українських товарів. Продукція кондитерських фабрик "Рошен" потрапила під заборону , Інші товари ретельно перевіряють на кордоні.

як заявила Федерація роботодавців України, митна служба Росії з 14 серпня включила в перелік "ризикових" всіх українських імпортерів . Це фактично блокувало на невизначений час постачання товарів.

"Внаслідок зриву частини контрактів, а також подорожчання і затримки виконання інших експортних угод втрати України можуть досягти, в залежності від розвитку подій, в 2-2,5 млрд. Дол. США тільки в другому півріччі поточного року ", - прогнозують в ФРУ.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

IRC (Internet Relay Chat)