buritos.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з buritos.exe
  2. Інформація про фото buritos.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з buritos
  5. buritos сканер

Більшість антивірусних програм розпізнає buritos.exe як вірус, як наприклад, TrendMicro визначає файл як TROJ_RENOS.AFO або TROJ_AGENT.AFNY, і Microsoft визначає файл як TrojanDownloader: Win32 / Renos.
Безкоштовний форум з інформацією про файли допоможе вам знайти інформацію, як видалити файл. Якщо ви знаєте що-небудь про цей файл, будь ласка, залиште коментар для інших користувачів.

Натисніть, щоб запустити безкоштовне сканування вірусів для файлу buritos.exe

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з buritos.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму buritos.exe. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи buritos.exe.

Інформація про фото buritos.exe

Мало відомо про процес, так як немає згадки про автора файлу.

Опис: buritos.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Buritos.exe знаходиться в папці C: \ Windows \ System32. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 9,216 байт (43% всіх випадків), 9,728 байт, 10,240 байт або 10,752 байт. Опис: buritos
Немає більш детального опису програми. Це не файл Windows. Процес використовує порт, щоб приєднається до мережі або інтернету. У процесу немає видимого вікна. Тому технічний рейтинг надійності 60% небезпеки.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з buritos.exe

Важливо: Ви повинні перевірити файл buritos.exe на вашому комп'ютері, щоб переконається, що це шкідливий процес. Ми рекомендуємо Security Task Manager для безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

це вірус Win32.HLLP.Jeefo.36352. Він же: Win32 / Hidrag, W32 / Jeefo.A,

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото buritos.exe: - на основі 1 голосу з 1 відкликанням.

39 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як небезпечний (програма-шпигун, троян, реклама, вірус).

Кращі практики для виправлення проблем з buritos

Наступні програми так само корисні для грубок аналізу: Security Task Manager досліджує активний процес buritos на вашому комп'ютері і явно говорить, що він робить. Malwarebytes '- популярна антивірусна утиліта , Яка повідомляє вам, якщо buritos.exe на вашому комп'ютері відображає настирливу рекламу, сповільнюючи швидкодію комп'ютера. Цей тип небажаної реклами не розглядається деякими антивірусними програмами як вірусу і таким чином не видаляється при лікуванні.

Чистий і акуратний комп'ютер є ключовою вимогою для уникнення проблем з ПК. Це означає: перевірка на наявність шкідливих програм, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які вам більше не потрібні, перевірка Автозавантаження (використовуючи msconfig ) І активація автоматичного оновлення Windows. Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або як мінімум про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальна проблема, спробуйте згадати останнє, що ви зробили, або останню програму, яку ви встановили, перш ніж проблема з'явилася вперше. використовуйте resmon команду, щоб визначити процес, який викликає у вас проблему. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

buritos сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

IRC (Internet Relay Chat)