NetAssistant.dll - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з NetAssistant.dll
 2. Інформація про фото NetAssistant.dll
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з NetAssistant
 5. NetAssistant сканер

Деякі антивірусні програми визначають NetAssistant.dll як небезпечне розширення Internet Explorer: як наприклад, not-a-virus: AdWare.Win32.BHO.kqa (визначається антивірусом Kaspersky), і Win32: Malware-gen (визначається антивірусом Avast). Такі доповнення можуть відображати рекламу, гальмуючи ваш комп'ютер і викликаючи різні інші помилки. Якщо ви не пам'ятаєте, що встановлювали відповідне програмне забезпечення Freeze.com NetAssistant, тоді не дивно. У більшості випадків, цей вид рекламного ПЗ встановлюється окремо при установці популярного програмного продукту на кшталт Youtube Downloader або PDF Converter. У наступному абзаці, ви можете прочитати більше про Freeze.com NetAssistant або як позбавиться від нього.

Натисніть тут, щоб автоматично видалити шкідливу програму Freeze.com NetAssistant

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з NetAssistant.dll

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Freeze.com NetAssistant. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи NetAssistant.dll.

Інформація про фото NetAssistant.dll

процес Freeze.com NetAssistant або My.Freeze.com NetAssistant належить програмі My.Freeze.com NetAssistant або Freeze.com NetAssistant або My.Freeze.com Toolbar від W3i (Www.w3i.com) або InstallX .

Опис: NetAssistant.dll не є необхідним для Windows. Файл NetAssistant.dll знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 371,320 байт (33% всіх випадків), 356,552 байт і ще 5 варіанту . Опис: NetAssistant
Файл .dll - це Browser Helper Object (BHO), він завантажується автоматично кожного разу, коли ви запускаєте браузер Internet. BHO не блокують персональними фаєрвол, тому що фаєрвол бачить їх як сам браузер. BHO часто використовуються рекламними програмами і програмами-шпигунами. Унікальний ID цього BHO - це E38FA08E-F56A-4169-ABF5-5C71E3C153A1 . Додаток не видно користувачам. Здатний змінювати поведінку або моніторити Internet Explorer. Це не системний файл Windows. Процес можна деінсталювати з панелі інструментів. Поставлено цифровий підпис. Це файл, підписаний Verisign. NetAssistant.dll здатний записувати введення даних. Тому технічний рейтинг надійності 32% небезпеки.
Розробник W3I надає сайт підтримки для допомоги [1] [2] , І деинсталлятор (Панель управління ⇒ Установка і видалення програм NetAssistant або My.Freeze.com NetAssistant).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з NetAssistant.dll

Важливо: Деякі віруси маскують себе як NetAssistant.dll, особливо, якщо вони розташовані в каталогах c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл NetAssistant.dll на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Якщо Freeze.com NetAssistant змінив пошук за замовчуванням і початкову сторінку в браузері, то ви можете відновити ваші параметри наступним чином:

Зміна параметрів за замовчуванням для Internet-Explorer ▾

 1. В Internet Explorer, натисніть на комбінацію клавіш Alt + X, щоб відкрити меню Сервіс.
 2. Натисніть Властивості браузера.
 3. Натисніть на вкладку Додатково.
 4. Виберіть кнопку Скидання ....
 5. Виберіть пункт Видалити особисті настройки.

Таким чином настройки Internet Explorer будуть повернуті до значень за замовчуванням. Ваш браузер почне роботу зі знайомою початкової сторінкою і пошук буде працювати без спливаючих вікон, реклами, збережених файлів cookie, але все плагіни браузера будуть так само видалені [1] . Зробіть очищення вашого браузера і комп'ютера простіше і безпечніше з Security Task Manager .

 1. Скопіюйте chrome: // settings / resetProfileSettings в адресний рядок браузера Chrome.
 2. Натисніть кнопку Скинути.

Chrome потім увімкнеться знову з порожньою стартовою сторінкою і з пошуковою системою Google за замовчуванням - без різних спливаючих вікон, реклами, збережених файлів cookie, тим або розширень [1] . Якщо ви хочете активувати деякі розширення, будь ласка, введіть chrome: // extensions / в адресний рядок браузера Chrome. Зробіть очищення вашого браузера і комп'ютера простіше і безпечніше з Security Task Manager .

 1. Скопіюйте about: support в адресний рядок браузера Firefox.
 2. Натисніть кнопку Очистити Firefox.

Firefox виглядає тепер як новий. Закладки та збережені паролі будуть збережені, але все розширення і дані з ними пов'язані будуть видалені [1] . Зробіть очищення вашого браузера і комп'ютера простіше і безпечніше з Security Task Manager .

коментар користувача

Поки немає коментарів користувачів. Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?

Кращі практики для виправлення проблем з NetAssistant

Наступні програми так само корисні для грубок аналізу: Security Task Manager досліджує активний процес NetAssistant на вашому комп'ютері і явно говорить, що він робить. Malwarebytes '- популярна антивірусна утиліта , Яка повідомляє вам, якщо NetAssistant.dll на вашому комп'ютері відображає настирливу рекламу, сповільнюючи швидкодію комп'ютера. Цей тип небажаної реклами не розглядається деякими антивірусними програмами як вірусу і таким чином не видаляється при лікуванні.

Чистий і акуратний комп'ютер є ключовою вимогою для уникнення проблем з ПК. Це означає: перевірка на наявність шкідливих програм, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які вам більше не потрібні, перевірка Автозавантаження (використовуючи msconfig ) І активація автоматичного оновлення Windows. Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або як мінімум про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальна проблема, спробуйте згадати останнє, що ви зробили, або останню програму, яку ви встановили, перш ніж проблема з'явилася вперше. використовуйте resmon команду, щоб визначити процес, який викликає у вас проблему. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

NetAssistant сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?
IRC (Internet Relay Chat)