Norton Core - захищений Wi-Fi роутер

Компанія Symantec представила Wi-Fi маршрутизатор Norton Core, який захищає від атак, шкідливих програм і спаму. Роутер призначений для отримання комплексного захисту мережі і підключених пристроїв

Роутер призначений для отримання комплексного захисту мережі і підключених пристроїв

Новий пристрій під назвою Norton Core було представлено 3 січня 2017 року. Роутер буде використовувати методи машинного навчання і інтелектуальну мережу Symantec для того, щоб захистити бездротову мережу, а також пристрої, підключені до неї від зломів, шкідливих програм, вірусів і інших погроз.

Огляд Norton Core. Захист для всіх ваших пристроїв

Щоб гарантувати надійний сигнал, Norton Core оснащений унікальною системою, заснованої на принципі військових і метеорологічних радарів. В Core антени розташовуються усередині купола, що складається з взаємозв'язаних площин.

Двохдіапазонний маршрутизатор Norton Core буде підтримувати швидкості до 2,5 Гбіт / с завдяки підтримки стандарту 802.11ac і технологій Wave-2 і MU-MIMO. Пристрій має центральний процесор з частотою 1,7 ГГц і 1 гігабайт оперативної пам'яті. Norton Core отримав 2 порти USB 3.0 і 4 гігабітних порти Ethernet, один з яких є WAN портом.

Norton Core зможе сканувати всі вхідні і вихідні пакети даних в бездротовій мережі Wi-Fi в пошуках шкідливих програм, вірусів, небажаних повідомлень, вторгнень та інших загроз. При спробі підключення до мережі пристрою з відомими уразливими, Norton Core зможе ізолювати його від основної мережі та використовувати для підключення додаткову захищену мережу. У цьому випадку користувач отримає попередження.

Власники Core зможуть управляти мережею Wi-Fi прямо з підключених пристроїв за допомогою додатків. На основному екрані інтерфейсу буде відображатися кількість заблокованих загроз і кількість підключених пристроїв. За допомогою програми споживачі зможуть віддалено змінювати налаштування мережі Wi-Fi і блокувати підозрілу активність. Дорослі зможуть налаштовувати обмеження батьківського контролю.

Дорослі зможуть налаштовувати обмеження батьківського контролю

Пристрій зможе автоматично оновлюватися, при цьому підключення до Інтернету не буде перериватися.

Norton Core буде обмежений час доступний за ціною в 199,99 доларів і спочатку буде поставлятися з річною ліцензією Norton Core Security Plus. Ця підписка спільно з пристроєм дозволить відмовитися від інших рішень безпеки для отримання комплексного захисту мережі і підключених пристроїв. Рекомендована виробником ціна на маршрутизатор становить 279,99 доларів, а вартість ліцензії Norton Core Security Plus після першого року стане 99 доларів в рік.

Пристрій буде доступний у двох колірних рішеннях - Золотий титан (Titanium Gold) і Сірий граніт (Granite Gray). Користувачі з США зможуть придбати Norton Core вже влітку 2017 року, хоча плануються продажу роутера і на світовому ринку.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?
IRC (Internet Relay Chat)