Вірус Conficker - Легке видалення Conficker - Швидке скачування

 1. Ваш комп'ютер заражений вірусом Conficker ЯКЩО:
 2. Швидке рішення
 3. Опис проблеми
 4. Швидке рішення

Ваш комп'ютер заражений вірусом Conficker ЯКЩО:

 • Політика блокування Вашого облікового запису відключена.
 • Автоматичні оновлення і Windows Defender заблоковані
 • Контролери домену працюють повільно
 • Локальна мережа перевантажена
 • Заблоковані сайти, що містять противірусну інформацію

Як Ви думаєте, Conficker вже проник на Ваш комп'ютер?

Якщо Ви відповідаєте "ТАК", то ми підберемо саме відповідне рішення цієї проблеми для Вас.

Видалимо Conficker!

Швидке рішення

Спосіб 1. Використовуйте спеціальне рішення - Утиліта для видалення Conficker.

Спосіб 2. Знайдіть і видаліть Conficker за допомогою відзначеної нагородами антивірусної програми - True Sword.

Опис проблеми

Conficker - це найнебезпечніша загроза з усіх, що з'явилися в Інтернеті недавно. Цей вірус ще відомий як Kido, Downup and Downadup. Вперше Conficker з'явився в жовтні 2008 року, коли атакував понад 10 мільйонів комп'ютерів по всьому світу. Головна мета Conficker - це операційна система Microsoft Windows. Передбачається, що Conficker поширився світом всього за кілька днів. Conficker використовує вразливі місця операційної системи Windows - її мережевий стек, і це дуже складно виявити для Вашого системного адміністратора через складні шкідливих алгоритмів, яким володіє Conficker. Після вірусу SQL Slammer в 2003 Conficker вважається одним з найбільш широко розповсюдженний вірусів. Тільки в цьому році Conficker атакував за різними джерелами від 9 до 15 мільйонів комп'ютерів по всьому світу.

Що таке Conficker:

 • MS08-067 уразливість в сервісі сервера: для всіх типів інфекцій виду Conficker
 • Папки адміністративного призначення: особливо для Kido B
 • DNS-запити: для всіх типів інфекцій виду Conficker
 • Автопоновлення: для Downup C і Downadup D

Швидке рішення

Спосіб 1. Видалення інфекцій виду Conficker, Kido, Downup or Downadup за допомогою надійної антішпіонскойпрограмми True Sword. True Sword знаходить і усуває цю проблему, а так само більше 1 415 713 інших небезпечних загроз включаючи троянів, шкідливих шпигунських і рекламних програм, потенційно небезпечних і проблемних програми, кейлогерів, дзвонилок і інших видів шкідливих програм за кілька секунд. True Sword просканує Ваш жорсткий диск і реєстр і зруйнує будь-які прояви шкідливих програм, щоб захистити Вашу приватне життя і Вашу операційну систему найшвидшим і доступним способом. Стандартне антивірусне програмне забезпечення нічого не може вдіяти з порушниками конфіденційності та вірусними програмами як ця. Позбавтеся від троянів, шпигунських і рекламних ПО, дзвонилок і кейлогерів одним кліком прямо зараз!

Скачайте True Sword безкоштовно прямо зараз і позбудьтеся від вірусів виду Conficker

Спосіб 2. Позбавтеся від інфекцій виду Conficker за допомогою Утиліти для видалення Conficker Утиліта для видалення Conficker включає в себе п'ять років досвіду роботи фахівців, володіє відмінними знаннями джерел Вашої проблеми і дає швидкі результати.

Ми гарантуємо, що якщо Утиліта для видалення Conficker не вирішить Вашу проблему, то ми повернемо Вам 100% витрачених коштів.

Якщо Ви не впевнені, яким способом вирішення скористатися, або хотіти, щоб ми допомогли Вам вирішити проблему з інфекцією виду Conficker, Kido, Downup або Downadup і другіміпохожімі проблемами, напишіть в нашу групу підтримки Ми вирішимо Вашу проблему менш ніж за 24 години.

IRC (Internet Relay Chat)