Будинок з химерами - Фотобанк Олега Жарія
Колись честолюбний поляк Владислав Городецький всерйоз захопився архітектурою і полюванням. Саме завдяки цьому в центрі Києва і з'явився "Будинок з химерами". Знаменита будівля, побудоване в 1902-1903 роках, можна сміливо назвати самим незвичайним українським особняком. Цей будинок завжди був оповитий легендами, хоча, свого часу, був усього лише своєрідною рекламою можливостей нового будівельного матеріалу - цементу. Фасад рясно декорований зображеннями екзотичних тварин і мисливських мотивів, при створенні яких знову, з метою реклами, був використаний цемент.
«Будинок з химерами» унікальний не тільки для Києва, а й для всього СНД. Доля підготувала йому стати особою столиці України нарівні з Маріїнським палацом.
У 2003-2004 роках «Будинок з химерами» реставровано. Вартість реконструкції будинку Городецького - близько 30 мільйонів доларів. Повністю відновлений інтер'єр будинку, включаючи паркетну підлогу і розпис. Після реставрації «Будинок з химерами» став Малою резиденцією прийомів Президента України. Тут приймаються закордонні делегації. Знайдено: 12 фотографій 1 сторінках. Показано: з 1 по 12.

Дозвольте представитися - Олег Жарий, професійний фотограф. Представлений на сайті фотобанк - результат моєї більш, ніж семирічної роботи в професійній фотографії. У фотобанку зібрані найбільш цікаві та якісні фотографії. Фотобанк формується таким чином, щоб Ви могли вибрати зображення цікавить Вас сюжету в необхідних Вам пропорціях, в денний або нічний час, час року і т.д. Якщо Ви не знайшли в фотобанку необхідного Вам сюжету - можливо, що він у мене є, і по Вашому запиту (адреса електронної пошти - на головній сторінці, Фотобанк Олега Жарія) я пришлю Вам превью.

Фотостудія і фотобанк пропонують Вам наступні можливості використання фоторобіт:

• Фотобанк www.zharii.kiev.ua - понад 1300 фотозображень (фотобанк панорам і видів Києва та міст України, пейзажів) для книг, буклетів, рекламних матеріалів, Веб-сайтів (в основному - HDR-фотографії).
• Комплекти фотографій і панорам для календарів форматів А5-А2: Київ , Вечірній Київ, Мости, Замки і фортеці, Перлини архітектури України та ін. З фотографій фотобанку можуть бути складені календарі на інші теми.
• Фотографії фотобанку з високою роздільною здатністю (до 120 мегапікселів) можуть використовуватися для широкоформатного друку, бігбордів і ін.
• Рекомендована фотозйомка міст, інтер'єрів, промислових об'єктів - у Києві та на виїзді. Результати роботи професійного фотографа складуть фотобанк замовника і можуть використовуватися ним протягом необмеженого терміну на свій розсуд.

Вартість передачі прав на використання зображень з фотобанку визначається видом і форматом продукції, тиражем, терміном оренди, і в кожному випадку розраховується окремо.

З повагою, фотограф Олег Жарий

Фотобанк Олега Жарія

IRC (Internet Relay Chat)