Співзасновник Yota Devices Владислав Мартинов приєднався до команди World Wi-Fi

  1. Проектний менеджмент як він є

Владислав Мартинов, екс-гендиректор Yota Devices став кофаундером проекту World Wi-Fi . Це децентралізована вайфай-мережу, яка зв'язує власників роутерів, рекламодавців і користувачів.

World Wi-Fi

Владислав Мартинов (зліва) і гендиректор компанії World Wi-Fi Ілля Яшин

У лютому 2018 року Мартинов продав свою частку в Yota Devices за 15,5 млн $. З 2016 року він є главою центру компетенцій блокчейн-платформи Ethereum, тому передбачається, що її технології будуть використовуватися в проекті World Wi-Fi. Власники роутерів роздаватимуть вайфай за винагороду в криптовалюта (токенах WeToken). Користувачі зможуть безкоштовно користуватися інтернетом за допомогою платформи Radius Wi-Fi , Платою за використання стане перегляд рекламного ролика.

Щоб реалізувати проект, компанія планувала зібрати 25 млн $ за допомогою продажу токенов до 18 травня. На сайті компанії вказано, що за 9 годин до закриття торгів було зібрано 24,6 млн $. Зараз компанія планує запустити World Wi-Fi у всіх країнах Євросоюзу, Азії, Америки та Австралії. У планах підключити не менше 20 млн роутерів і досягти річного обороту в 1 млрд $.

Раніше ми розповідали передісторію створення проекту.

Хочете підказати новина або поділитися експертною думкою? Пишіть: [email protected]

Проектний менеджмент як він є

Створення бізнесу, проведення заходу або випуск нового продукту - успіх будь-якого проекту залежить від знань і навичок проектного менеджера.

І знання, і навички, і кейси твоїх конкурентів ми розберемо на онлайн-програмі підвищення кваліфікації в області проектного менеджменту. В процесі навчання ти освоїти мистецтво управління проектами на всіх етапах, навчишся досягати необхідних результатів при обмежених ресурсах і зрозумієш, як мотивувати команду вкладати в проект частину душі.

Поки ти думаєш, у нас діють спеціальні умови на вступ.

Реклама


Хочете підказати новина або поділитися експертною думкою?
IRC (Internet Relay Chat)