Як підключити флешку до роутера TP-Link і зробити з неї недорогий NAS-накопичувач

Для настройки віддаленого доступу до мережевого накопичувача зайдіть в веб-інтерфейс TP-Link і відкрийте розділ «Dynamic DNS». У верхньому віконці виберіть провайдера DNS-сервера ( Comexe.cn , Dyndns.org , No-ip.com ). Увійдіть (8.1) на обраному сервері і внесіть дані створеного аккаунта в відповідні налаштування маршрутизатора (8.2).

Після закінчення вищевказаних маніпуляцій наберіть в адресному рядку браузера http: // ваш_DynDNS-адреса / shares - і ви отримаєте доступ до свого мережного диска з будь-якого ПК, підключеного до Інтернету. Для цього маршрутизатор повинен мати «білий» IP-адреса. Який адресу у вашого роутера і на яких умовах надається «білий» IP - треба запитати у локального інтернет-провайдера.

D-Link: з'єднання з мобільним телефоном

Заплутаний веб-інтерфейс нашого тестового маршрутизатора D-Link DIR-868L ускладнює настройку функцій мережевого накопичувача (NAS) навіть незважаючи на те, що тонкощів тут не так багато. Роутер без проблем дозволяє створити мережевий диск, однак без можливості додавання користувачів і зміни повноважень.

Основна увага в D-Link DIR-868L приділяється тому, щоб зробити призначені для користувача дані доступними через Інтернет Основна увага в D-Link DIR-868L приділяється тому, щоб зробити призначені для користувача дані доступними через Інтернет. Для цього в веб-інтерфейсі роутера передбачена опція «Shareport Web Access». Вона не вимагає установки додаткових утиліт на комп'ютер і дозволяє відразу отримати доступ до інформації, що зберігається на мережевому накопичувачі, з веб-браузера.

Фотографії, музику та інші медіа-дані дуже зручно зберігати на мережевому диску за допомогою спеціальних додатків SharePort для смартфонів і планшетів на базі операційних систем iOS, Android і Windows Phone. А для віддаленого доступу через Інтернет компанія D-Link пропонує користувачам безкоштовний сервіс mydlink.

Netgear: простий доступ

Протестований нами двохдіапазонний роутер Netgear R7000 Nighthawk з мікропрограмним забезпеченням Netgear Genie відразу надає безпарольний доступ до всіх зовнішніх пристроїв, підключеним через порт USB. Для цього потрібно лише ввести IP-адресу в Провіднику Windows, наприклад 192.168.1.1. Додаткові опції ви знайдете в меню веб-інтерфейсу ReadyShar ».

Через розширені настройки в веб-інтерфейсі роутера можна також активувати функції медіасерверів і FTP-підключення Через розширені настройки в веб-інтерфейсі роутера можна також активувати функції медіасерверів і FTP-підключення. Щоб отримати доступ до даних на сервері в Інтернеті, перебуваючи поза домом, буде потрібно скористатися послугами безкоштовного DNS-сервера (див. Крок 7 нашого керівництва). А для управління роутером і для доступу до файлів NAS зі смартфона і планшета у Netgear є додатки Genie і ReadyShare.

ФОТО: компанії-виробники

IRC (Internet Relay Chat)