Як закрити зовнішні посилання від індексації

  1. Що таке витікаючі посилання?
  2. Чому важливо закрити зовнішні посилання?
  3. Як знайти зовнішні посилання?
  4. Як закрити зовнішні посилання від індексації?
  5. Закриття зовнішніх посилань за допомогою HTML
  6. Закриття зовнішніх посилань за допомогою текстового редактора JCE
  7. Які зовнішні посилання бажано закрити?
  8. Не лінуйтеся, поділіться!

В процесі наповнення сайту виникає потреба у видаленні або закриття зовнішніх посилань. Що зібралися индексируемая виходить посилальна маса негативно впливає на просування ресурсу, так як знижується динамічний вага сторінок, що в свою чергу негативно позначається на позиції сайту в пошуковій видачі.

Що зібралися индексируемая виходить посилальна маса негативно впливає на просування ресурсу, так як знижується динамічний вага сторінок, що в свою чергу негативно позначається на позиції сайту в пошуковій видачі

Дуже важливо проводити систематичний аналіз і вчасно закривати зовнішні посилання від пошукових механізмів. Цей процес відноситься до внутрішньої оптимізації сайту, оскільки оптимізатор за допомогою внутрішніх факторів може вплинути на підвищення його позицій.

Що таке витікаючі посилання?

Це активні не закритим від пошукачів лінки, які при натисканні ведуть на інший проект. Структура всесвітньої павутини повсюдно пов'язана енною кількістю посилань, які також як і стежки ведуть в певне місце. Потрібно погодитися, що без існування цього елемента безліч корисної інформації проходило б повз вуха. Проте, в більшості своїй посилання необхідно закривати, в іншому випадку сайт перетвориться в лінк-смітник.

Чому важливо закрити зовнішні посилання?

Як вище побіжно згадувалося, зовнішні посилання передають вагу сторінок. Це дороге задоволення, за яке, як правило, потрібно платити.

На сьогоднішній день у всесвітній павутині існує безліч великих проектів (біржі посилань), суть роботи яких полягає в посередництві між оптимізаторами і веб-майстрами. Останні використовують всілякі способи монетизації. Іноді продаж посилань є основним джерелом їх доходу. Оптимізатори в свою чергу є тими людьми, які готові за це платити. Адже якщо на веб-ресурс посилається безліч авторитетних сайтів, він автоматично підвищується в очах пошукових механізмів.

Як знайти зовнішні посилання?

Перевірити сайт на наявність вихідних посилань можна як ручним, так і напівавтоматичним способом. Перший метод передбачає використання спеціальних онлайн сервісів. Він є актуальним в тому випадку, якщо опублікований контент посилається на інше джерело. Припустимо, ви опублікували статтю і хочете проаналізувати її зміст на наявність зовнішніх і внутрішніх посилань. переходимо по засланні і в спеціальне поле, зазначене на скріншоті, вставляємо URL-адресу, після чого натискаємо кнопку «Аналіз».

На протязі декількох секунд відобразиться детальний аналіз. Як можна побачити з скріншота, на просканувати сторінці знаходиться 5 закритих від індексації зовнішніх посилань.

Крім цього кожну окрему сторінку можна перевірити за допомогою безкоштовного плагіна RDS Bar. Досить встановити розширення в браузер і подивитися на інформативне горизонтальне вікно (дивіться скрін).

Якщо ж на сайті знаходиться хмара сторінок, можна скористатися чудовою програмою Xenu Link, яка дозволить виявити ворожі елементи в напівавтоматичному режимі. Чому не в автоматичному? Та тому що після збору інформації, потрібно буде клацнути кілька разів по деяких інструментах. Детальний опис цього методу знаходиться по засланні .

Як закрити зовнішні посилання від індексації?

З усього вищесказаного стає очевидним, що витікаючі посилання потребують закриття. Знову ж доведеться попрацювати ручками, вдаючись до виправлення html-коду або скористатися можливостями текстового редактора. У будь-якому випадку потрібно виконати певні дії.

Закриття зовнішніх посилань за допомогою HTML

Цей спосіб має на увазі внесення деяких правок в код сайту, точніше необхідно додати між відкривається і закривається тегом <а> деякі магічні символи. Це так званий атрибут rel = "nofollow", який стає працездатним, розташовуючись всередині html-коду. Виглядає це наступним чином:

<a href="http://url-адрес" rel="nofollow"> Анкор посилання </a>

або

<a rel="nofollow" href="http://url-адрес"> Анкор посилання </a>

Для тих, хто не має поняття, що означає термін анкор, рекомендую прочитати тематичну статтю .

В незалежності від розташування всередині знаходяться елементів кожен код є однаково працездатним.

За словами Гугла саме цей спосіб є пріоритетним, тому що не дозволяє пошуковим роботам даної пошукової системи індексувати посилання.

У випадку з Яндексом посилання потрібно укласти в парний тег <noindex>. Більш докладно про парних і одиночних тегах можна дізнатися тут . Посилання, закриті від пошукової системи Яндекс виглядають наступним чином:

<Noindex> <a href="http://url-адрес"> Анкор посилання </a> </ noindex>

В ідеалі, щоб обидві системи не індексували витікаючі посилання необхідно прописати код наступної конструкції:

<Noindex> <a href="http://url-адрес"> rel = "nofollow"> Анкор посилання </a> </ noindex>

Помістіть цю сторінку в закладки або запишіть в блокноті цей код, він обов'язково стане вам у пригоді.

Закриття зовнішніх посилань за допомогою текстового редактора JCE

Якщо ви використовуєте в якості текстового редактора для Joomla безкоштовне розширення JCE, для закриття зовнішніх посилань, досить скористатися деякими передбаченими параметрами. Для закриття посилань досить виділити текст, вибрати в панелі інструментів значок у вигляді ланок ланцюга, класично позначає «посилання», перейти у вкладку Розширені / Ставлення до сторінки / No Follow. Ознайомитися з поетапною інструкцією з скріншот можна з цієї статті .

Які зовнішні посилання бажано закрити?

- Коди лічильників статистики.

- Посилання, що ведуть на сайти розробників розширень.

- Посилання підписки на оновлення.

На цьому у мене все. Буду вдячний, якщо натиснете одну з кнопок поділитися.

Дякую за увагу і до швидкого на сторінках Stimylrosta.

Виявили в тексті граматичної помилки? Будь ласка, повідомте про це адміністратора: виділіть текст і натисніть гарячих клавіш Ctrl + Enter

Не лінуйтеся, поділіться!


Сподобалася стаття? Почастуєте адміна кави.

Що таке витікаючі посилання?
Чому важливо закрити зовнішні посилання?
Як знайти зовнішні посилання?
Як закрити зовнішні посилання від індексації?
Що таке витікаючі посилання?
Чому важливо закрити зовнішні посилання?
Як знайти зовнішні посилання?
Чому не в автоматичному?
Як закрити зовнішні посилання від індексації?
Які зовнішні посилання бажано закрити?
IRC (Internet Relay Chat)