Перевірка вихідних посилань

  1. Вихідні посилання з сайту: користь чи шкода
  2. Звідки вони взялися?
  3. Визначити витікаючі посилання з сайту онлайн
  4. Знайти витікаючі посилання програмою
  5. Аналіз вихідних посилань з сайту. Як з ними боротися?

Вітаю Вас, шановні відвідувачі. Актуальна тема на всі часи для вебмайстрів: вхідні посилання і їх кількість і якість; витікаючі посилання - перевірка зовнішніх посилань, аналіз вихідних посилань з сайту - шкода чи користь. Сьогодні обговоримо витікаючі посилання.

За назвою зрозуміло, що посилання розміщені на вашому сайті і провідні на сторонній ресурс і є витікаючі посилання.

Вихідні посилання з сайту: користь чи шкода

Всі чинники ранжирування сайтів в пошуковій видачі відомі лише самим пошуковим системам. Великий плюс сайту надавала наявність потужної якісної посилальної маси. Вихідні посилання радять закривати. Мовляв, передається вага сторінки стороннім ресурсів. Так і є, але закривати абсолютно все посилання це вже занадто. В очах роботів це виглядає підозріло. SEO плагін теж «лається» на відсутність зовнішніх посилань. Встановлюючи посилання на зовнішній сайт (обов'язковою умовою є релевантність матеріалу), ви збільшуєте вагу і своєї сторінки. Ви ж допомагаєте відвідувачеві ознайомитися з додатковим матеріалом, пошукові системи позитивно оцінюють цей момент.

Однак, не треба вважати, що проставивши посилання ви тут-таки «виросли». В першу чергу пошуковими системами оцінюється унікальний і релевантний контент. І посилання повинні вести на якісні ресурси, а не ГС. Є ж факт, коли взявши матеріал в Вікіпедії і встановивши на неї посилання, сайт опинявся вище в пошуку.

Зі свого досвіду можу сказати наступні. опублікувавши статтю «Яндекс головна сторінка» , Зауважив що тут-таки пішли відвідувачі з Яндекса. Як, і чому? Виявляється, стаття знаходиться в ТОП 3 по настільки високочастотному запиту. З тих пір не закриваю посилання ведуть на Яндекс і Google, і історія повторюється. Так статті моментально потрапляють в пошук.

Зрозуміло, треба підходити з розумом. Вихідних посилань повинно бути значно менше входять, на головній сторінці і зовсім не повинно бути.

Звідки вони взялися?

  1. Природні посилання проставляєте самі в статтях посилаючись на корисні і релевантні матеріали, джерела інформації. Можливо, нарощуєте кількість посилань беручи участь в обміні посиланнями з іншими блогерами.
  2. Відвідувачі залишають коментарі до цікавих нотаток. У багатьох формах коментування є блок для вказівки сайту коментатора. У коментарі можуть бути вказані посилання.
  3. Розробники шаблонів для WordPress та інших CMS вставляють зворотне посилання на свій сайт. Також в шаблон вставляють посилання перекладачі теми і шахраї, які таким чином нарощують кількість посилань, або ж займаються продажем посилань.

Перевірка вихідних посилань

Перевірити витікаючі посилання з сайту можна різними способами. Ручний спосіб, використовувати плагіни, програми і онлайн сервіси.

Ручний метод має на увазі колупання в коді кожної сторінки шаблону сайту. Це досить довгий і тоскне заняття, коефіцієнт продуктивності низький. Але надійно. Більшість сайтів зараз пишуть використовуючи CMS, наприклад, WordPress або Joomla. Весь сайт складається з приблизно 20 сторінок, а ось сайти написані вручну на HTML, що складається із сотні або тисячі сторінок вручну перевіряти не варіант.

Знайти витікаючі посилання з сайту які знаходяться в шаблоні WordPress легко за допомогою спеціального плагіна TAC (Theme Authenticity Checker). Як знайти приховані посилання в темі WordPress є стаття на сайті.

Визначити витікаючі посилання з сайту онлайн

Для полегшення роботи веб-майстрів створені спеціальні сервіси, що дозволяють виявити витікаючі посилання буквально за лічені секунди. Ось деякі з них.

Linkpad Linkpad   Все стандартно, в форму вписуєте URL і поїхали Все стандартно, в форму вписуєте URL і поїхали. У пункті Одержувачі дивіться кількість сайтів на які посилаєтеся. У пункті Посилання на сайті адресу вашої сторінки звідки йде виходить посилання, анкор і одержувач.

Mainspy Mainspy   Перевіряє посилання не всього сайту, а окремих сторінок Перевіряє посилання не всього сайту, а окремих сторінок.

Дані сервіси безкоштовні, в Linkpad краще зареєструватися, щоб мати більше можливостей.

Знайти витікаючі посилання програмою

Xenu Безкоштовна програма для перевірки сайту на биті посилання. Дозволяє знайти биті посилання, зображення. Показує всі посилання на сайті: і внутрішні, і вихідні. Інтерфейс програми англійською мовою, а й так все інтуїтивно зрозуміло.

Для початку роботи входите в меню File, вибираєте Chek URL ... Для початку роботи входите в меню File, вибираєте Chek URL

Вписуєте адресу з http та Ok. Вписуєте адресу з http та Ok Після обробки буде довгий список всіх посилань сайту. Тиснете на Address і посилання будуть отсортірованності на внутрішні та вихідні. Щоб дізнатися з якого саме сторінки веде та чи інша посилання досить натиснути правою кнопкою миші і вибрати URL prorerties. У новому вікні представлена ​​дана інформація.

Використовуючи XENU також знайдете биті посилання, якщо такі є. У звіті вони виділені червоним кольором. Використовуючи XENU також знайдете биті посилання, якщо такі є Щоб не ритися в пошуках битих посилань впродовж усього звіту виберіть в меню View пункт Show broken links only.

Як бачите перевірка вихідних посилань з сайту не займає багато часу і не викликає труднощів. Приділяючи увагу набору вхідних посилань, не варто забувати і про вихідні, і періодично робити такі перевірки.

Аналіз вихідних посилань з сайту. Як з ними боротися?

Отже, отримали список всіх посилань провідні на сторонні ресурси. Що ж далі? Як зазначав на початку статті не всі посилання треба видаляти. Якщо посилаєтеся на авторитетний сайт, то таке посилання навіть піде на користь. Не варто закривати її і від індексації. Не посилайтеся на неперевірені сайти. Якщо не хочете отримувати спам в коментарях, можна прибрати поле Сайт. Але є ймовірність, що бажаючих коментувати стане менше.

Я користуюся плагіном HideLinks закриває посилання авторів коментарів за допомогою jQuery. Цим же плагіном можна закрити витікаючі посилання в тексті і в сайдбарі . Відмінний плагін.

Для посилань у статтях користуйтеся атрибутом target = "_ blank". При переході по посиланню користувач не покине ваш сайт, а сторінка відкриється в новому вікні.

Ось і все на сьогодні. Перевірка вихідних посилань завершена, аналіз виконаний. Вибирайте свій шлях просування сайту, з зовнішніми посиланнями або без.

Всім удачі!

З повагою, Павло Коновалов

Як з ними боротися?
Як, і чому?
Звідки вони взялися?
Як з ними боротися?
Що ж далі?
IRC (Internet Relay Chat)