Вступити в Польський ВНЗ. Навчання в Польщі

Автор: Helen Mazanova w Polsce 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:11:16 (Посилання відкриється в новому вікні)

Всім привіт, вітаю вас на своєму каналі!

Я підготувала для вас відео, пов'язане з надходженням до університетів в Польщі. Зняла цю тему досить давно, і все не було часу, щоб її викласти, тому вважала, що це вже не актуально. Але останнім часом мені дуже часто пишуть глядачі мого каналу і задають різні питання по даній темі.

Думаю, що буде корисна ця тема, це відео для тих хлопців, які планують вступити в наступному році (в 2016 році. - Прим.). Вона допоможе вам найкращим чином спланувати час, який залишився, ефективно його провести і підготуватися до цього важливого вчинку в вашому житті.

У цьому відео ділюся досвідом не я, а дівчина, яка насправді пройшла весь цей шлях, уже відучилася тут один рік і зараз вчиться другий рік, тобто вона розповість, як у неї це вийшло, що їй було для цього необхідно. Вона не користувалася послугами ніякої фірми, вона робила все самостійно. Так що приємного вам перегляду.

- (Олена) Сьогодні трохи незвичайне відео. Ви дуже часто пишете мені про те, як вступити до університету в Польщі, що для цього потрібно, наскільки це складно. І сьогодні я спеціально запросила людини, який пройшов всі на особистому досвіді, самостійно вступив до університету і вже рік там відучився. Отже, знайомтеся - це Ліза.

- (Ліза) Всім привіт!

- (Олена) Ну, давай почнемо по порядку. Наскільки це було складно?

- (Ліза) З огляду на, що я не знала польську, я не розуміла: де, що, куди, як заповнювати документи, - все це здавалося катастрофічно складно, важко і спочатку дуже лякало. Але на практиці зараз вже, озираючись назад, розумію, що, насправді, не так-то все і складно.

- (Олена) Що для цього потрібно? З чого взагалі необхідно почати цей процес?

- (Ліза) Перший крок: потрібно зайти на сторінку https://rekrutacja.uni.opole.pl/ , Зареєструвати себе, натиснувши на вкладку «Rejestracja», отримати персональний код (нік), який буде пізніше, і після цього вже можна натиснути на вкладку «Start» і почати реєструватися в системі університету, тобто вже як би подати заявку на вступ безпосередньо через Інтернет.

- (Олена) Через цей сайт можна зареєструватися в будь-якому університеті Польщі?

- (Ліза) Ні, це сайт реєстрації та рекрутації чисто Опольського університету (Uniwersytet Opolski).

Польща - чудова країна для життя. Ця одна з країн Євросоюзу, куди найпростіше емігрувати.

- Програмісти, дизайнери, фотографи та інші творчі професії, які працюють самі на себе, мають унікальну можливість отримати ВНЖ в Польщі на 3 роки і платити мінімальні податки.

- Випускникам шкіл можна вступити в польські вузи .

- Дорослі ж можуть отримати нову спеціальність (кухар, перукар, візажист, масажист і т.д.) в безкоштовних поліцеальних школах . Що дасть можливість в майбутньому працювати в Польщі.

- Люди з підприємницькою жилкою можуть виїхати в Польщу за допомогою бізнес-імміграції .

- Якщо у вас є польське коріння (скажіть спасибі бабусі чи дідуся), то Карта поляка чекає на вас. Крім матеріальної допомоги в розмірі 1400 євро, ви через рік зможете отримати польський паспорт.

Крім надання послуг з еміграції, ми допоможемо вам орендувати квартиру в Варшаві, Кракові, Вроцлаві і т.д. Один з варіантів інвестицій - купівля нерухомості в Польщі для подальшої здачі через керуючу компанію.

Також подивіться наш ролик: " 7 способів переїхати до Польщі ".

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц Яндекс Дзен , YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

мережі, щоб дізнатися більше:  Яндекс Дзен  ,  YouTube-канал  ,  Telegram  ,  ВКонтакте  ,  Facebook  ,  Instagram

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Наскільки це було складно?
Олена) Що для цього потрібно?
З чого взагалі необхідно почати цей процес?
Олена) Через цей сайт можна зареєструватися в будь-якому університеті Польщі?
IRC (Internet Relay Chat)