Про що говорить колір одягу?

 1. Червоний колір
 2. Синій колір
 3. Білий колір
 4. Фіолетовий колір
 5. Рожевий колір
 6. Зелений колір
 7. Жовтий колір
 8. блакитний колір
 9. Коричневий колір
 10. Сірий колір
 11. Чорний колір

У світі безліч відтінків. Чистих в нашому розумінні квітів в природі не буває. Професіонали розрізняють до 40 відтінків тільки чорного кольору. Давайте розберемося, що говорить колір , Бажаний в одязі , Про людину.

Червоний колір

У світі безліч відтінків

Фото: pixabay.com

Вважається найсексуальнішим кольором. Любов до червоного говорить ще і про те, що ви - людина цілеспрямована, іноді навіть агресивний. Ви звикли йти напролом і в одязі готові на самі сміливі експерименти. Як правило, ви домагаєтеся того, до чого прагнете, і протистояти вам важко.

Колір пристрасті. Він зазвичай привертає людей вольових, владних. Однак притаманний і запальним, товариським типам. Люди, у яких цей колір викликає роздратування, - вірні і стабільні в своїх відносинах, але у них є комплекс неповноцінності, вони бояться сварок і схильні до усамітнення.

Синій колір

Фото: pixabay.com

Ваша посмішка - це рідкість. Ввійти до вас в довіру дуже важко, на це здатні лише ті, хто пройшов випробувальний термін або навіть довів свою дружбу часом. В одязі ви прихильник класики. Якщо синій переважає у вашому гардеробі завдяки любові до джинсів, то це характеризує вас як людину практичну і люблячого комфорт - відмінна якість.

«Чим глибше синій колір, тим сильніше він кличе людини у нескінченність, будить в ньому прагнення до чистого і, нарешті, до надприродного ...» (В. Кандинський)

Наближаючись до чорного, він набуває відтінок нелюдською печалі.

Білий колір

Фото: pixabay.com

Ви натура романтична. Не терпіть брехні, не прощаєте ви зради. Якщо у вашому гардеробі більше білого, то ви фанатично акуратні або суперспец по плямам. Ідеальний колір, колір мрії. Він нікого не відштовхує, а й інформації не несе - йому може віддати перевагу людина з будь-яким складом характеру.

Фіолетовий колір

Фото: pixabay.com

З одного боку, цей колір надає урочистість, а з іншого - вселяє меланхолію і смуток. лілові відтінки кольору можуть позначати приховану агресію, а світло-бузкові розслаблюють і заспокоюють. Головне - з цим чудовим кольором не переборщити. Ці люди раціональні, прагнуть контролювати свою чутливість і критично налаштовані.

 • До речі, експериментом було доведено, що 75% дітей до настання статевої зрілості воліють фіолетовий колір. Це пов'язано з тим, що цей колір є сумішшю червоного і синього кольору, тобто жіноче і чоловіче начало.

Рожевий колір

Фото: pixabay.com

Здається, ви до сих пір любите ляльок. Якщо рожевого в вашому гардеробі багато, то, схоже, ви намагаєтеся продовжити дитинство і сховатися від проблем за маскою наївності. Вам постійно потрібна людина, поряд з яким було б спокійно і нестрашно.

Зелений колір

Фото: pixabay.com

Для більшості людей ваша душа - справжні потемки, але ця загадковість і є головна причина вашої чарівності, так що постарайтеся її не розгубити. Любов до вічнозеленого кольором одягу говорить ще і про те, що вам не властиво мучитися сумнівами - зазвичай ви знаєте, чого хочете, і питання з серії «Що ж робити?», «Що вдягнути?» для вас рідкість.

Жовтий колір

Фото: pixabay.com

Ви спокійний, привітний і життєрадісний чоловік. Та ще й з почуттям гумору. Мабуть, тому в цей колір фарбують стіни божевільні. Жовтий колір - колір розрядки. Перевага жовтого кольору іншим означає пошуки звільнення, несе щастя, бо таке відсутнє. Жовтий вибирають люди, які шукають змінених, які звільняють відносин, щоб розрядити очікуваним способом підвищене збудження і отримати можливість розкритися, досягти бажаного.

блакитний колір

Фото: pixabay.com

Любов до цього кольору говорить про те, що ваші уявлення трохи завищені і ви частенько буваєте надто вимогливі до оточуючих. Ви досить жорстко дотримуєтеся своїх принципів, але тим, хто вас оточує, це не завжди подобається - задумайтеся.

Коричневий колір

Фото: pixabay.com

Любов до коричневого говорить про те, що ви звикли все робити з почуттям, з толком, з розстановкою. Ви намагаєтеся нікуди не поспішати - сьогодні це рідкісне якість. У підборі одягу ви досить суворі, а ваш рецепт гарного настрою - близькі друзі і улюблений диванчик.

Сірий колір

Фото: pixabay.com

Ви турбуєтеся, що про вас згадують тільки тоді, коли комусь погано. Але ж і без того є про що подбати людині з таким-то внутрішнім світом і фантазією. При першому погляді відразу зрозуміло, що ви цікава особистість. В одязі є свій стиль, але за модою ви не женіться.

Чорний колір

Фото: pixabay.com

Колір розкоші і елегантності. В одязі чорного кольору завжди можна виглядати приголомшливо. Вона свідчить про те, що у вас чимало таємниць, якими ви не поспішайте ділитися. А ось про тих, хто міцно вжився в образ «вічного вдови», психологи кажуть, що у них перманентна депресія і невдоволення собою.

Не варто думати, що кожен з нас приречений любити один-єдиний колір. Улюблені кольори і колірні пристрасті залежать від багатьох чинників - від віку, настрою, сезону, погоди, здоров'я, від змін в характері людини , Від моди, нарешті. Але все-таки знати свій власний глибинний колір хотіли б багато.

», «Що вдягнути?
IRC (Internet Relay Chat)