run.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з run.exe
 2. Інформація про фото run.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з run
 5. run сканер

Справжній файл run.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Screen Shot Deluxe, розробленого Brøderbund.

Run - це абревіатура від Run Screen Shot Deluxe

Run.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є run.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з run.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Smart DualBIOS Program. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи run.exe.

Інформація про фото run.exe

процес Smart DualBIOS Program або Windows MT належить програмі Smart DualBIOS Program від Giga-Byte Technology (Www.gigabyte.com).

Опис: run.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Run.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 323,584 байт (60% всіх випадків), 39,424 байт або 207,400 байт. Опис: run
Це не системний процес Windows. Немає інформації по файлу. Run.exe здатний записувати введення даних. Тому технічний рейтинг надійності 36% небезпеки.
Якщо є проблеми з run.exe, то ви просто можете її видалити (Пуск> Панель управління> Установка і видалення програм > Q-Share Ver. ).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з run.exe

 • Якщо run.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 68% небезпеки. Розмір файлу 324,096 байт (33% всіх випадків), 303,104 байт або 31,744 байт. Немає інформації по файлу. У процесу немає видимого вікна. Це не файл Windows.
 • Якщо run.exe знаходиться в папці Windows для зберігання тимчасових файлів, тоді рейтинг надійності 84% небезпеки. Розмір файлу 104,960 байт. У файлу немає інформації про творця цього файлу. У процесу немає видимого вікна. Це не системний процес Windows.
 • Якщо run.exe знаходиться в підпапках Windows для зберігання тимчасових файлів, тоді рейтинг надійності 100% небезпеки. Розмір файлу 31,744 байт.

Важливо: Деякі шкідливі програми використовують таке ж ім'я файлу run.exe, наприклад TROJ_GEN.R27C2DJ або TROJ_GEN.R047C0EIS15 (визначається антивірусом TrendMicro), і Worm: Win32 / Ainslot.A (визначається антивірусом Microsoft). Таким чином, ви повинні перевірити файл run.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

з'являється при установці ігор від алавар. заважає злому, спеціально гальмує систему, щоб купили ліцензію на ігри. забирається простим виключенням з автозавантаження за все, пов'язаної з іграми алавар
Олександр переустанавлівая виндовс після цього навіть акронис Не бере ..
Миколай

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото run.exe: - на основі 2 голосів з 2 відгуками.

33 користувачів запитували про цей файл. Один користувач не поставив рейтинг (вказав "я не знаю"). Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми. Один користувач оцінив, як небезпечний (програма-шпигун, троян, реклама, вірус).

Кращі практики для виправлення проблем з run

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з run. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу run.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

run сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

IRC (Internet Relay Chat)