Оплата МТС банківською картою Ощадбанку

Банківські картки зараз - універсальний інструмент розрахунків, в її допомогою ви можете оплачувати покупки в магазинах, бутиках, салонах

Банківські картки зараз - універсальний інструмент розрахунків, в її допомогою ви можете оплачувати покупки в магазинах, бутиках, салонах. І звичайно ж за допомогою банківської карти можна оплачувати послуги стільникового зв'язку. Як же поповнити мобільний телефон грошима, використовуючи банківську карту Ощадбанку? У цій статті ми розглянемо, як нам поповнити рахунок МТС з карти Ощад.

Варіантів, як зазвичай, кілька, вибирайте той, який вам зрозуміліше і зручніше.

1. Варіант перший.
Можливість поповнення рахунку МТС через голосове меню Колл центру МТС. Для цього приготуйте свою карту і телефон. Набираєте на телефоні номер 1117 4 9 (якщо перебуваєте в Росії). Далі автоматичний помічник буде вам говорити, що робити, просто слідуйте підказкам.

Вводити потрібно буде номер телефону, на який ви збираєтеся кинути грошей зі своєї банківської картки. Якщо ви кидаєте грошей на той телефон, з якого дзвоните, то він визначиться автоматично. А ось якщо поповнюєте телефон родичів, то потрібно вводити 10-значний номер.

Потім потрібно буде ввести реквізити вашої карти, з якої буде здійснено платіж на рахунок телефону. Реквізити - це номер карти і код безпеки.

Далі вводимо суму в рублях і підтверджуємо операцію введенням захисної картинки-капчи. Ось така нехитра операція, за допомогою якої ви зможете оплатити номер рахунку мтс зі своєї банківської картки. До речі, карти можна використовувати обох платіжних систем - Віза і Мастеркард.

2. Варіант другий.

Він для тих, хто є володарем банківської карти Сбербанк МТС. Це звичайна дебетова карта, за допомогою якої можна оплачувати покупки в магазинах і користуватися картою на свій розсуд. За активне користування карткою держателю нараховуються бонуси, який потім він може витратити на подарунки. Для того, щоб бонуси нараховувалися, потрібно стати учасником програми «мтс бонус». За допомогою цієї карти також можна поповнити рахунок МТС, процедура аналогічна першому варіанту. Для поповнення необхідно зайти на сайт МТС, вибрати вкладку- поповнити рахунок за допомогою карти. Далі вводимо реквізити карти (такі ж, як в першому випадку). Заповнюйте всі уважно, щоб не помилитися у введенні своїх даних. Закінчуєте процедуру натисканням кнопки «поповнити». І гроші будуть на рахунку мтс через п'ять хвилин.

3. Спосіб третій - налаштувати Автоплатеж.

Ощадбанк і МТС домовилися нарешті і тепер користувачі можуть поповнювати рахунок МТС в автоматичному режимі. Тобто ви можете налаштувати «Автоплатеж» з вашої картки Ощадбанку на рахунок телефону , Коли гроші на телефоні закінчаться. Суму платежу ви встановлюєте самі.

Як підключити?
Скористайтеся терміналом Ощадбанку. Вставляєте карту, вибираєте вкладку «інформація і сервіс», далі вкладку «Автоплатеж» і виконуєте всі дії, які будуть показані на екрані.

4. Четвертий спосіб - для учасників бонусної програми «спасибі». Тепер ви можете обміняти накопичені спасибки на гроші рахунку мобільного телефону. 1 бонус дорівнює 1 рублю. А тому, якщо ви активно користуєтеся пластиковою картою, здійснюючи покупки, то обов'язково підключайте послугу «Спасибі» , А потім оплачуйте отриманими бонусами рахунок мобільного телефону.

♦ Рубрика: Про картах .

Як же поповнити мобільний телефон грошима, використовуючи банківську карту Ощадбанку?
Як підключити?
IRC (Internet Relay Chat)