Оплата проїзду безконтактними банківськими картами доступна на всіх станціях метро

12:11 12.06.2018

З сьогоднішнього дня на турнікетах всіх станцій мінського метрополітену почали працювати валідатори з оплатою проїзду безконтактними банківськими картами. Валідатори функціонують поки в тестовому режимі.

Валідатори функціонують поки в тестовому режимі

фото: Myfin.by

Як повідомляє офіційний сайт Мінського метрополітену, розраховуватися за проїзд безконтактними банківськими картами зараз можуть власники карт Visa payWave і Mastercard Contactless.

Планується найближчим часом підключити для оплати проїзду в метро карти білоруської платіжної системи Белкарт - Maestro з безконтактним інтерфейсом.

Щоб оплатити проїзд в метро, ​​досить прикласти банківську карту до валідатора на поверхні турнікета. З карти автоматично спишеться 65 копійок, що рівнозначно вартості жетона.

Оплата займає всього 0,5 секунди. Після цього можна відразу пройти на платформу.

Для безконтактної оплати проїзду в метро можна використовувати і цифрові мобільні пристрої з технологією NFC (Near field communication). Ця технологія сумісна з існуючою інфраструктурою з прийому безконтактних карт.

«Слід зазначити ще одне нововведення - тепер всі карти приймаються на одному валідаторі, розташованому зверху на турнікеті. Це відноситься як до банківських безконтактними картками, так і до електронних проїзних квитках Мінського метрополітену, Минсктранс », - інформує сайт Мінського метрополітену.

Перший валідатор з оплатою проїзду в метро безконтактної банківською картою був представлений у вестибюлі станції «Площа Леніна» з боку площі Незалежності у вересні 2017 року.

У лютому поточного року аналогічними пристроями оснастили станції «Кам'яна Гірка», «Площа Якуба Коласа» і обидва вестибюля станції «Площа Леніна». Станом на 1 червня 2018 року такими валідаторами вже скористалися понад 50 тисяч пасажирів. І ось тепер на турнікетах всіх станцій Мінського метрополітену в тестовому режимі почали працювати валідатори з оплатою проїзду безконтактними банківськими картами.

Проект реалізується державним підприємством «Мінський метрополітен», ВАТ «БПС-Сбербанк» , Разом з платіжними системами Visa, Mastercard і компанією IBA Group.

Джерело: Myfin.by

Якщо ви помітили помилку в тексті новини, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

IRC (Internet Relay Chat)