PayPal в Казахстані: реєстрація, як вивести гроші

 1. Реєстрація
 2. Платіжні системи Казахстану: Відео

Система для оплати покупок в інтернеті PayРal стала популярною по всій земній кулі завдяки своїй простоті, функціональності і значній підтримці великого інтернет-аукціону еВay, якому, власне, сервіс і належить Система для оплати покупок в інтернеті PayРal стала популярною по всій земній кулі завдяки своїй простоті, функціональності і значній підтримці великого інтернет-аукціону еВay, якому, власне, сервіс і належить. З деяких пір можливостями системи можуть користуватися і мешканці країн СНД, в деяких, наприклад, в Росії, навіть доступна функція виведення грошей . У статті буде детально розглянуто питання реєстрації РayРal в Казахстані і як вивести гроші з PayPal в Казахстані.

Зміст статті

Реєстрація

Перший етап, з якого і починається використання - реєстрація. Розглянемо покроково, як це зробити:

 1. Спочатку треба зайти на головну сторінку і натиснути кнопку «Зареєструватися» або Sign up.
 2. Далі попросять вибрати країну (тут відповідно вказується Казахстан) і мову. У випадку з останнім на вибір доступно тільки кілька варіантів - англійська і з недавніх пір російський, підтримку казахського ще не додали.
 3. Справа будуть пункти вибору типу аккаунта - «Особистий» або «Корпоративний». Якщо вибрати другий, з'являється більше можливостей, але використання такого аккаунта пов'язано з рядом особливостей. Більшості користувачів, яких просто хочуть здійснювати покупки в інтернеті треба вибрати «Особистий».
 4. У наступному вікні треба вказати електронну скриньку, який одночасно буде виступати ідентифікатором в системі. Краще мати e-mail на платному сервері, тоді ризик злому ящика зловмисником зводиться практично до нуля, однак ніхто не забороняє використовувати і безкоштовний.
 5. По ходу процедури буде ще одне меню, де треба дуже уважно ввести свої особисті дані.
 6. На останньому етапі система попросить записати номер телефону, робити це треба, використовуючи шифр міжнародного формату зі знаком + і далі код країни і оператора. Крім цього, на випадок втрати стільникового треба придумати контрольне запитання (або вибрати в списку серед запропонованих).
 7. Про пункті, який попросить прив'язати карту, ми поговоримо трохи пізніше.

На цьому реєстрація РayРal в Казахстані буде завершена. На цьому реєстрація РayРal в Казахстані буде завершена

Платіжні системи Казахстану: Відео

Поповнення рахунку

Щоб повноцінно використовувати сервіс, необхідно прив'язати до нього банківську картку. Покроковий алгоритм, як це зробити:

Читайте також

 1. В першу чергу треба вибрати банк і зробити в ньому кредитку. Серед кращих установ країни - Народний банк Казахстану і Ощадбанк.
 2. Важливо пам'ятати, що для здійснення покупок найкраще підходять карти типу «Класік» або спеціальні віртуальні, які також часто пропонують банки ».
 3. Далі треба зайти в свій створений гаманець і натиснути на кнопку Add card.
 4. Після введення всієї інформації - тип карти, термін її дії, номер і інше - відбудеться автоматичне зняття деякої кількості грошей з рахунку (близько півтора доларів).
 5. Потім треба зателефонувати до саll-центру банку (або зайти в віртуальний кабінет управління кредиткою, якщо така функція присутня) і дізнатися автоматично згенерований системою шифр.
 6. Після його введення операція буде закінчена.

Перед тим як поповнити РayРal в Казахстані , Важливо мати на рахунку хоч якусь кількість грошей, щоб уникнути неприємних ексцесів.

Головним ідентифікатором в сервісі виступає електронний ящик, а якщо покупця не влаштувала покупка, у нього є можливість включити «Диспут», що дасть можливість повернути витрачені кошти.

PayPal в Казахстані: Відео

IRC (Internet Relay Chat)