Помер засновник першої російської фінансової піраміди МММ Мавроді


У понеділок на 63-му році життя помер засновник фінансової піраміди «МММ» Сергій Мавроді.

Мавроді помер в Боткінській лікарні в Москві, повідомляє телеграм-канал Mash .

Відзначається, що бізнесмен помер від обширного серцевого нападу, однак лікарів з якоїсь причини насторожили обставини його смерті - тіло направлено в судовий морг для розтину.

Мавроді був госпіталізований напередодні вночі; йому стало погано на вулиці, швидку викликав перехожий, уточнює "Московський комсомолець" .

«МММ» Сергія Мавроді була найбільшою фінансовою пірамідою в Росії. Її жертвами на початку 1990-х стали мільйони вкладників.

Мавроді був засуджений до чотирьох з половиною років позбавлення волі. У травні 2007 року він вийшов на свободу.

У 2011 році Сергій Мавроді оголосив про намір створити нову фінансову піраміду. При цьому, за його заявою, він формально не брав участі в роботі «МММ-2011» і не отримував безпосередньо грошових коштів.

В кінці травня 2012 року чергова піраміда рухнула , Однак Мавроді оголосив, що незабаром буде створена нова піраміда під назвою «МММ-2012».

У 2015 році бізнесмен запустив піраміду «МММ» в ПАР.
джерело

Скільки мільйонів обманутих, знедолених, які пролили сльози образи, і навіть самоубіств від безвиході на рахунку у Мавроді. За різними оцінками, в діяльності його фінансової піраміди брало участь 2-15 млн вкладників. За приблизними підрахунками, на цій афері Сергію і В'ячеславу Мавроді вдалося заробити близько 3 мільярдів рублів. При цьому виродок в тюрязі не сумував і мав по істині наполеонівські плани, і навіть почав реалізовувати їх після відсидки, при тому, що робив все юридично грамотно і претензій безпосередньо до нього як-би навіть і не можна було пред'явив.
Цікаво, що лікарі щось насторожилися щодо причини смерті ... У принципі дійсно не виключено, що в останні роки заходами на "ринки" Азії, в той же Китай або Африку громадянин настав на пару дуже важливих хвостів, за що і міг в теорії отримати "середечно" стандарт ... Хоча, ніхто ніколи не дізнається, чи так це ...
Фінансовий журнал Fоrexmagnates.com нагадує про се талановито кримінальному суб'єкті:

Нагадаємо, що ще в далекому 1997 році холдинг МММ визнали банкрутом, а з 1997 по 2003р, Мавроді був в розшуку. Після арешту в січні 2003 року, йому було пред'явлено звинувачення в шахрайстві, ухиленні від податків, а також в організації підробки документів. Суд засудив Мавроді до 4,5 року позбавлення волі.

Хто з дорослих не пам'ятає фінансову аферу, мабуть, найгучнішу в історії російського фінансового ринку - фінансову піраміду МММ? Однією з особливостей сходження структури, організованої Сергієм Мавроді в 1992 році і звалилася в 1994, стала масивна і постійна реклама. Особливо запам'ятовується в масах прославилася серія рекламних відеороликів за участю персонажа «Льоня Голубков».

Таким чином, відсидівши свій термін, вже на початку 2000-х Мавроді намагається відродити своє дітище в різних країнах, в основному в малозабезпечених регіонах Азії і Африки , А також на території пострадянського простору. Наприклад, для російськомовної аудиторії, нова структура МММ-2015 (Або як раніше МММ-2011) позиціонувалася вже не як фінансова піраміда, а як «Глобальна каса взаємодопомоги». Тим часом, вже в січні 2016 року китайський регулятор попередив громадськість про фінансову піраміду МММ, відродженої і розповсюджується скандально відомим підприємцем Сергієм Мавроді.

Як тільки не називали Сергія Мавроді, і «російський Мейдоф» і навіть справжнім «Сатоши Накамото». У Росії був знятий і цілий біографічний фільм. Адже до сих пір Мавроді вважається неперевершеним майстром фінансової афери, який навіть після відбування покарання і незліченних глузувань, наочно показав, що народ не так вже швидко вчиться на гіркому досвіді і що на граблі теж можна наступити двічі.


Хто з дорослих не пам'ятає фінансову аферу, мабуть, найгучнішу в історії російського фінансового ринку - фінансову піраміду МММ?
IRC (Internet Relay Chat)