Прогнозування потенційного банкрутства підприємства

Короткий опис змісту роботи: Методи прогнозування банкрутства, особливості їх використання в Росії і за кордоном. Організаційно-економічна характерістімка і аналіз потенційного банкрутства ВАТ "Жива вода". Шляхи підвищення фінансової стійкості досліджуваного підприємства.
Тепле місце під сонцем) Код посилання для вставки у веб-сайти, соціальні мережі і блоги:

Перед Вами представлений документ: Прогнозування потенційного банкрутства підприємства.

КОРИСТУВАЧА УГОДА

Угода про використання документа (вид: курсова робота), іменованого як: Прогнозування потенційного банкрутства підприємства, опублікованого за адресою:
http://referat7.ru/neo/source/edu-content-76307.html.
Файл - реферат на тему Прогнозування потенційного банкрутства підприємства є результатом навчальної діяльності. Інтелектуальні права на даний (ую) курсова робота належать його автору. Даний документ представлений виключно для ознайомлювальних цілей, без залучення в комерційний оборот. Копіювання і публікація будь-якої інформації з даної сторінки припустимі лише за умови зазначення прямий індексується гіперпосилання. Якщо Ви є правовласником інформації, розміщеної на цій сторінці і не згодні з її публікацією у відкритому доступі - повідомте про це адміністратора для вирішення даної проблеми. Завантаження і використання файлу роботи на тему "Прогнозування потенційного банкрутства підприємства" з веб-ресурсу Referat7.ru означає згоду з даними для користувача угодами.

Інші документи по цій темі:
Інші документи по цій темі:   Аналіз господарської діяльності Аналіз господарської діяльності

13.04.2010 / шпаргалка

Економічний аналіз як функція управління, що забезпечує науковість прийняття рішень. Прийоми і методи аналізу господарської діяльності. Факторний аналіз собівартості. Операційний і фінансовий леверидж. Прогнозування потенційного банкрутства.


Далі в списку навчальних робіт з дисципліни   Економіка Далі в списку навчальних робіт з дисципліни
Економіка

Referat7.ru безкоштовні навчальні матеріали (с) 2010-2019

IRC (Internet Relay Chat)