Почався збір коштів для перекладу книги «Гра престолів» на вірменську мову

Почався збір коштів для перекладу книги «Гра престолів» на вірменську мову книги Почався збір коштів для перекладу книги «Гра престолів» на вірменську мову   книги   На сайті IndieGoGo почався збір коштів для перекладу на вірменську мову «Ігор престолів» - першої книги з епічної фентезі - саги «Пісня льоду й полум'я» американського письменника Джорджа Р

На сайті IndieGoGo почався збір коштів для перекладу на вірменську мову «Ігор престолів» - першої книги з епічної фентезі - саги «Пісня льоду й полум'я» американського письменника Джорджа Р. Р. Мартіна.

Збір коштів почався 9-го лютого і продовжиться до 10-го квітня 2015 року.

«Багато хто дивився серіал і чекають наступного сезону. Читачів книги теж чимало. Ми хочемо прочитати книгу вірменською мовою, ми хочемо, щоб і наші співвітчизники змогли прочитати її », - зазначили організатори збору коштів на сайті Indiegogo.com .

На сайті також зазначається, що вже є перекладач, але обсяг книги дуже великий, тому потрібно кількамісячна робота. «Тому ми і вирішили знайти фінансування», - наголошується на сайті.

Необхідна сума - 2500 доларів - на думку організаторів, не велика для такої роботи.

Відзначимо, що в соціальній мережі Facebook також відкрилося сторінка , Де можна стежити за новинами і подивитися нередактірованние уривки перекладу книги «Гра престолів». -0-

IRC (Internet Relay Chat)