До чого сниться сорочка

  1. Що за сорочку ви бачили уві сні
  2. Нова чи стара, чиста або брудна
  3. різнобарв'я
  4. одягатися
  5. Купівля
  6. Прання та прасування

Що за сорочку ви бачили уві сні   Бачити чоловічу сорочку уві сні - буде біда

Що за сорочку ви бачили уві сні

Бачити чоловічу сорочку уві сні - буде біда. Сорочка жіноча - зрада. До неприємних известиям сниться нічна сорочка. Сновидіння про сорочці, у якій був короткий рукав - символ того, що сновидець не любить безладу, як в побуті, так і в думках.

Нова чи стара, чиста або брудна

Нова в упаковці - довгоочікувані новини. Бачити діри на сорочці уві сні - до покупок. Розуміти, що сорочка чиста, випрана - вам пощастить. Якщо ж сорочка була відверто брудною - вас чекають сімейні негаразди, сварки скандали, розчарування. Одне велике пляма - хвороба. Відірвана від сорочки ґудзик - сварка з одним.

різнобарв'я

Наснилася сорочка білого кольору - не втрачайте надії, не дивлячись на неприємності, все складеться добре. Сорочка різнобарвна, яскрава, строката - не потрібно звертати уваги на чужі поради, зараз тільки ви самі здатні прийняти вірне рішення. Про те, що незабаром будете сумувати - говорить сон про сорочці темних тонів, чорна. Червона сорочка - вашої другій половині бракує уваги, і ревнощі не призведе ні до чого хорошого. Зелена - розставання.

одягатися

Якщо ви знімали з себе сорочку - мріям не судилося здійснитися. Одягати на себе сорочку - проблеми на роботі, керівництво вами невдоволено. Чи не застібати її - ви розв'язні і нетактовні. Носити сорочку навипуск - означає неорганізованість і безвідповідальність сновидіння.

Купівля

Уві сні купували сорочку - належить банкет. Вибирати, приміряти її - не помиліться, сьогоднішнє рішення сильно вплине на ваше майбутнє. Шити сорочку для свого чоловіка, нареченого, самостійно - поганий сон, біда може трапитися з вашою другою половиною. Отримати сорочку в подарунок - озирніться, в вашому оточенні є людина, якій ви не байдужі. Ви дарували - нерозділене кохання. Втратити ж її - вашій репутації загрожує серйозне випробування.

Прання та прасування

Гладити уві сні сорочку - невитриманість та емоційність приведуть до того, що у вас буде величезна кількість недоброзичливців. Прати її уві сні, наяву - нове знайомство переросте в міцну дружбу. Зашивати сорочку - ваші відносини з другою половиною зазнають не найкращі часи, доведеться постаратися, щоб не розлучитися назавжди.

IRC (Internet Relay Chat)