Домашній спортзал, креслення тренажерів


Креслення спортивних тренажерів для самостійного виготовлення, обговорення ручного виробництва. Детальний опис процесу виготовлення тренажерів. Побудуй сам свій персональний спортивний тренажерний зал.

Сьогодні знайти якісні докладні креслення для виготовлення спортивних тренажерів не представляється можливим. Навіть в інтернеті, і тим більше безкоштовно. Ми ж з усією відповідальністю можемо заявити, що на нашому сайті, в перші на просторах інтернету, ви зможете завантажити Креслення і Схеми сучасних спортивних Тренажерів абсолютно безкоштовно, для подальшого їх самостійно виготовлення у себе вдома, в гаражі або на замовлення.

Інформація по ручному виробництву доступно і лаконічно викладається в Розділі Креслення і схеми тренажерів. У підсумку ви можете виготовити для себе особистий Домашній спортзал.

Якщо у вас виникають питання по нашим кресленням і схемами або вже в прцессе виготовлення тренажерів, ви можете задати їх на нашому Форумі по виготовленню.
Для того щоб зробити тренажер самому, власними силами вам потрібно буде:

1. купити необхідний метал на МЕТАЛОБАЗА.
2. Трохи попрацювати болгаркою.
3. Потім трохи - зварювальним апаратом.

Будь-яке незаконне копіювання інформації буде переслідуватися й охороняється відповідно до законів Росії, України, Білорусії.

При цитуванні змісту сайту в мережі Інтернет (незалежно від виду матеріалів) активне посилання на портал «Фатальна енергія» обов'язкове. Для інших видів використання матеріалів умови обмовляються окремо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
IRC (Internet Relay Chat)