Актор Стівен Болдуін опинився банкрутом і забув заплатити податки

Американський актор Стівен Болдуін. © Kristina Bumphrey / AP Photo

Відомий американський актор Стівен Болдуін в четвер був арештований в Нью-Йорку. як повідомляє Associated Press, він звинувачується в несплаті податків за три роки.

За 2008, 2009 і 2010 року він накопичився борг у 350 тисяч доларів США. Але, незважаючи на це, 46-річний актор не визнав себе винним, оплатив на місці майже третину суми (100 тисяч доларів) і зажадав, щоб його відпустили. Адвокат Болдуіна, Рассел Янквітт, заявив, що поліція не мала права затримувати його підопічного, тому актора відпустили без внесення застави.

У той же час окружний прокурор Томас Зугібе розповів, що Стівену Болдуїну, якщо він не сплатить рахунки, може загрожувати до чотирьох років в'язниці. Слухання у його справі поновляться 5 лютого, до цього часу акторові необхідно буде погасити всі заборгованості.

Раніше в 2009 році Стівен Болдуін оголосив себе банкрутом. Тоді він розповів, що має борг в 1,2 мільйона доларів за двома іпотечними кредитами, один мільйон по податках і ще 70 тисяч за кредитками.

Старший брат Стівена, Алек Болдуін, розповів в інтерв'ю на Piers Morgan Tonight, що його брат вже зайнявся новим бізнесом. "У мене є дуже багато друзів, які Копп гроші протягом багатьох років. Вони збирають їх один рік, два роки, три роки, а потім в якийсь момент швидко витрачають їх, забуваючи про податки. І мій брат в цьому сенсі нічим не відрізняється від мільйонів інших людей ", - пояснив Алек Болдуін.

IRC (Internet Relay Chat)