Голландець створив систему розпізнавання кота

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Фото: Motherboard

Голландець створив систему розпізнавання кота https://cdn.segodnya.ua/img/article/11191/93_main_new.1520012274.png https://cdn.segodnya.ua/img/article/11191/93_tn.1520012274.png 2018-03 -03T05: 58: 32 + 02: 00 Інші країни Точність розпізнавання кота, за твердженнями програміста, наближається до 100%

Голландський програміст поставив на вхідні двері саморобний пристрій, який відправляє повідомлення на смартфон щоразу, коли до будинку підходить кіт.

Фронт-енд-розробник Аракіс Гарро живе з дружиною і котом Бобісом. Взагалі-то кіт не його, а сусіда, але з тих пір, як Гарро переїхав в свій нинішній будинок, Бобіс став частим гостем. Кіт любить заходити в будинок і робить це приблизно в один і той же час, тому Гарро і його дружина іноді заздалегідь відкривають вхідні двері. Але їм хотілося точно знати, що кіт зайшов в гості, щоб ненароком не пропустити візит, тому Гарро створив систему розпізнавання кота, повідомляє Motherboard.

Пристрій складається з маленької відеокамери, датчика руху і комп'ютера Raspberry Pi. Коли повз двері хтось проходить, датчик включає камеру, а алгоритм аналізує зняте їй і, якщо перед дверима сидить кіт, відправляє повідомлення на смартфон господарів будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Гарро використовував безкоштовний хмарний алгоритм розпізнавання образів Rekognition. Вся система обійшлася Гарро в 50 доларів і кілька годин часу. Точність розпізнавання кота, за твердженнями Гарро, наближається до 100%.

Раніше ми писали, що вчені створили пристрій, який бере енергію з нізвідки .

Також нагадаємо, що в Україні створили унікальний рюкзак, який транслює емоції .

Крім того, в січні два юних винахідника отримали патенти на свої розробки . Один знайшов спосіб боротися з розливами нафти, а інший мріє зробити переворот на залізниці.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

IRC (Internet Relay Chat)