Главная Новости

Виготовлення декоративних виробів з металу

Опубликовано: 15.01.2022

виготовлення декоративних виробів з металуСучасні технології входять до всіх сфер життя. У автомобільній промисловості також спостерігається значний прогрес. Це стосується не тільки конструкції кузова, силових агрегатів, але й матеріалів, що впливають на продуктивність або витрату палива, рекомендую вивчити. https://magnet.com.ua/uk/izdeliya-na-zakaz/. В автомобільній техніці переважно використовуються металеві елементи. В даний час основна увага приділяється довговічності та стійкості до погодних умов. Тому найчастіше використовують сталь та її сплави. Перевірте, які з'єднання та де вони знаходяться?

Металеві елементи зі сталі

Популярним матеріалом, який використовується у виробництві автозапчастин, є сталь. Це з тим, що йому приписують набагато більшу зносостійкість проти іншими виробами. Він в основному використовується в конструкції кузовів та шасі. Основною перевагою є високий рівень еластичності. Більш того, метал з високою стійкістю та довговічністю може зменшити розмір деяких деталей. Крім того, це також підвищить рівень безпеки завдяки поглинанню набагато більшої кількості енергії при корозії. Залежно від призначення, використовуються різні марки сталі або комбінуються з іншими сполуками. Наприклад, для гарантії корозійної стійкості метал покривають цинковими металами.

Автозапчастини з алюмінієвого сплаву для зниження ваги автомобіля

Металеві деталі, що використовуються в автомобілях, також виготовлені із алюмінієвого сплаву. Основною перевагою є низька густина. В результаті вага автомобіля знижується на 60 відсотків порівняно зі сталлю. На практиці цей метал комбінують з додатковими металами, такими як марганець, магній, мідь, кремній або нікель. До переваг такого рішення можна віднести малу питому вагу, досить високу міцність, хорошу теплопровідність, низький коефіцієнт тертя, а також високу корозійну стійкість. В автомобілях алюміній використовується при виробництві кузовів, головок, масляних піддонів, радіаторів, теплообмінників та ін. Недоліком цього матеріалу є його схильність до механічних деформацій.

Магнієві сплави, що використовуються в автомобільній промисловості

Металевими елементами у виробництві автомобільних деталей є магнієві сплави. Це рішення використовується з тієї ж причини, що у випадку з алюмінієм. Перевагою тут є ще нижча щільність. Таким чином, ви отримаєте ще більше можливостей зниження ваги. Крім того, таким виробам приписують низьку пластичність і хороші ливарні властивості. Завдяки цьому можна виробляти вироби зі складними та складними формами без необхідності їх з'єднання. Таким чином, це рішення дозволяє заощадити з погляду витрат, пов'язаних з комбінацією елементів. Цей матеріал можна знайти в основному в ободах опорних коліс, картерах, опорах пластин, корпусах коробок або масляних піддонах. До недоліків можна віднести необхідність використання інгібіторів при виробництві виробів через низьку корозійну стійкість. Сплави магнію поєднуються з металевими добавками, такими як: алюміній, цинк, марганець та кремній.

Металеві елементи в автомобілебудуванні із титанового сплаву

Титанові сплави дуже популярні у виробництві автомобільних деталей. Щільність вище, ніж у алюмінію та магнію, але вдвічі менше, ніж у сталі. До того ж, на відміну від своїх легших конкурентів, вони мають гарну корозійну стійкість. Цікаво також, що вони можуть працювати за температур, що перевищують 500 градусів Цельсія. Однак найбільшим недоліком цього рішення є висока вартість. Ця медаль використовується в основному для виробництва гвинтових пружин через її високу втомну міцність.

Медь та бронза, що використовуються в автозапчастинах

Мідь має високу провідність і хороші механічні властивості. Тому це гарний матеріал для стартерів, котушок запалювання та електричних паливних насосів. З іншого боку, бронзи використовуються в конструкції підшипників ковзання, направляючих та сідел клапанів, черв'ячних та зубчастих передач. Від таких виробів потрібна висока міцність, стійкість до заїдання та корозії, а також хороша оброблюваність.

Металеві елементи, що використовуються в конструкції каталітичних дожигателей та лямбда-зондів

У конструкції лямбда-зондів та каталітичних допалювачів використовуються розчини у вигляді благородних металів, таких як платина, родій або паладій. Перший відрізняється гарною пластичністю, а другий – надзвичайно блискучий метал. Особливістю третього є ковкість, а значить і схильність до зміни форми під впливом кування.

Технічний прогрес призводить до створення нових і нових матеріалів. Металеві деталі дуже популярні в автомобільній промисловості завдяки своїм цінним властивостям. Також широко використовуються такі композити, як мідь та вольфрам або алюміній та бір. Це також пластмаси та скляні матеріали. Останні є важливим фактором у ланцюжку безпеки. В автомобільній промисловості використовується кілька видів скла. Багатошарове скло, з якого виготовляють вітрове скло, знаходить найширше застосування. З іншого боку, у бічній та задній частині використовуються загартовані.

Опубликовано: 15.01.2022 | Исправлено: 15.01.2022Этот ассортимент коммерческих дозаторов мыла помогает предприятиям гарантировать, что их туалеты заняты, что они могут выдержать интенсивное использование, которое приносит их привычка. В зависимости от заведения, в помещении есть несколько вариантов дозирования мыла и взаимодействия пользователя с дозатором.

Все комментарии
IRC (Internet Relay Chat)
rss