Близько 60 учасників зібрав чемпіонат Алтайського краю з фехтування на шаблях

29 березня 2017 р 15:59

У Барнаулі провели чемпіонат Алтайського краю з фехтування на шаблях. Турнір зібрав близько 60 учасників.

Чоловічі змагання виграв майстер спорту Данило бубонцями. У фіналі він з рахунком 15:10 переміг Григорія Васильєва. Бронзовими призерами стали Дмитро Постоєв і Роман Радченко. У жіночому турнірі була першою кандидат в майстри спорту Марія Трофімова. У вирішальному поєдинку вона завдала поразки Катерині Заднеульской - 15:13. На третю сходинку п'єдесталу піднялися Анна Смирнова і Анастасія Нестеренко.

За інформацією управління спорту та молодіжної політики Алтайського краю , В командних змаганнях склади формували за принципом тренерської приналежності. У чоловіків перше місце посіли Роман Радченко, Дмитро Постоєв, Павло Сіков і Данило Іост. Срібло дісталося Данилу Бубенчікову, Григорію Васильєву і Сергію Лопін. Бронзу вибороли Максим Філіппов, В'ячеслав Філіппов та В'ячеслав Владикін. У дівчат перемогу здобули Ганна Смирнова, Анастасія Нестеренко та Катерина Заднеульская. Другими стали Анна Михайличенко, Карина Чехет і Марія Трофімова. Третє місце у Аріни Борзенко, Софії Зирянова і Ангеліни Григор'євої.

В управлінні додають, що 9 квітня шаблісти Алтайського краю виступлять на чемпіонаті Сибіру в Новосибірську. Після цього сформують команду для участі в чемпіонаті Росії, який пройде в Арзамасі 17-18 квітня.

29 березня 2017 р 15:59   У Барнаулі провели чемпіонат Алтайського краю з фехтування на шаблях