Завантажити ICQ для комп'ютера

ICQ - це дуже зручна програма для миттєвого обміну повідомленнями між користувачами всесвітньої павутини. ICQ 7 - це розробка, яка на сьогоднішній день є найактуальнішою і дуже популярною версією месенджера. Рекомендуємо скористатися даною розробкою, а більш докладніше про неї читайте трохи нижче.

Вніменіе! Вийшло нове оновлення: ICQ 8.0.

В icq 7 розробники додали чималу кількість різноманітних функцій, які однозначно зробили процес використання програми ще більш комфортним ніж раніше. ICQ 7 вважають оновленою версією свого попередника, ICQ 6.5, а це значить, що багато функцій, нова версія, успадкувала від минулого. За допомогою оновленого сервісу люди все також можуть миттєво передавати різні текстові повідомлення. Крім того, в новому дистрибутиві з'явилася можливість здійснювати голосові дзвінки, в разі, якщо у вас є веб-камера, ви зможете використовувати сервіс відеодзвінків, точно така ж функція є в програмах Skype і Mail Agent . Якщо ваш співрозмовник на даний момент не перебуває в icq, ви зможете запросто відправити йому sms прямо з програми. Прихильники минулій версії програми теж не залишилися осторонь, для таких користувачів залишили звичні для них послуги, такі як Yandex або ж Rambler ICQ.

Але цей сервіс також, як і багато інших сервісів, не зміг втриматися від такого модного в наш час поняття "соціальності". Простіше кажучи, в асьці, розробники додали величезний набір інструментів, які забезпечують зв'язок з сервісами платформи Web 2.0, а також пов'язує аську з різними соціальними мережами. Крім того, розробник також забезпечив зв'язок з відео-хостингами, такими, як Youtube і Delicious. Популярні мережі, такі як Facebook і Twitter також отримали зв'язку з сервісом "аськи". Digg і Flickr теж погодилися на співпрацю з послугою для обміну повідомленнями. Тепер вся аудиторія Аськи, не виходячи з неї, зможе дізнаватися різноманітну інформацію з соц. мереж від своїх друзів. Наприклад, до такої інформації відносяться статуси друзів, їх нові ролики, фотографії, і багато іншого.

Інтерфейс нової ICQ 8, якщо порівнювати його з її попередниками став набагато стильніше і суворіше Тепер ви зможете поміняти колір інтерфейсу і загальний стиль програми. Вікно статусу теж зазнало суттєвих змін, адже зовсім у користувачів з'явилася можливість вставляти в власний статус різні картинки, а сам текст може піддаватися різноманітному форматування. При бажанні, статус, який Ви встановили в додатку, може також завантажуватися в різні соціальні мережі.

Але і це ще не все, розробники додали ще одне дуже приємне нововведення. У новій версії можна ділитися своїми картинками. Пояснимо конкретніше: користувачі сервісу тепер можуть передавати співрозмовникам свої фото і картинки, і навіть обмежувати до них доступ. Головна зручність цього нововведення в тому, що не обов'язково завантажувати фотографію для того, що б її подивитися, адже це можливо зробити прямо в клієнті.

На даній сторінці Ви завжди можете завантажити файл "Завантажити ICQ на комп'ютер безкоштовно", безкоштовно і без реєстрації. Дана програма поширюється безкоштовно, її можна завантажити як з офіційного сайту, так і за прямим посиланням, прямо з нашого сервера. Ми не поширюємо серійні номери, ключі, кейгени і інші програми, які заборонені. Тут Ви зможете завантажити тільки якісний і потрібний софт російською мовою для Вашого комп'ютера.

IRC (Internet Relay Chat)