Міжнародна французька школа Шарль де Голль-Мирас

  1. Дитячий садок
  2. початкова школа
  3. Основна школа

Офіційне французьке освіту ( «Міжнародна французька школа Шарль де Голль-Мирас») присутній в Астані з вересня 2011 р в рамках Угоди про співпрацю між французькою Світського Місією і Фондом Освіти Нурсултана Назарбаєва.
На даний момент проект успішно розвивається і планує досягти 50 школярів до 2019 року.

«Міжнародна французька школа Шарль де Голль-Мирас» є офіційною школою французької Світського Місії. Двері школою відкриті для всіх франкомовних студентів, що бажають отримати освіту на французькій мові за навчальною програмою, затвердженою Міністерством освіти Франції і підготуватися до іспитів для отримання національного французького диплома (brevet і baccalauréat).

У школі працюють п'ять викладачів, що підкоряються Міністерству освіти Франції і два вчителі - франкофон. Вони ведуть заняття на трьох рівнях навчання: дитячий сад, початкова і середня школи.

Дитячий садок

PS Petite Section (молодша группаl) 3 роки MS Moyenne Section (середня група) 4 роки GS Grande Section (предшкола) 5 років

Дитячий сад набирає дітей у віці від трьох до п'яти років. Діти розподіляються за такими віковими групами: молодша група (PS), середня група (MS) і предшкола (GS).

Дитячий сад призначений для батьків, чиї діти є французами і франкомовними, а також для батьків, які хочуть, що б їх діти вивчили французьку мову і навчалися французької навчальній програмі.

початкова школа

CP Cours Préparatoire (1 клас) 6 років CE1 Cours Élémentaire 1ère année (2 клас) 7 років CE2 Cours Élémentaire 2ème année (3 клас) 8 років CM1 Cours Moyen 1ère année (4 клас) 9 років CM2 Cours Moyen 2ème année (5 клас ) 10 років

Початкова школа французької школи набирає студентів з 1 по 5 класи. Всі учні отримують пряме освіту, контрольоване учителем, призначеним Міністерством освіти Франції, який також є директором французької школи.

Уроки англійської та російської мов, музики і образотворчого мистецтва проводяться вчителями школи «Мирас». Учні французької школи об'єднуються з класами школи «Мирас» відповідно до їх віку і рівню. Також під час прийому їжі вони знаходяться з учнями школи «Мирас».

Основна школа

Учні середньої (6 - 9 класи) та старшої шкіл (10 - 12 класи) навчаються в рамках CNED (Національний Центр Дистанційного навчання Франції) під керівництвом двох французьких вчителів, які викладають літературу, соціально-гуманітарні науки, математику та природничі науки.

Учні 9 класу готуються до іспиту для отримання національного сертифіката Brevet, студенти 11 і 12 класів готуються до іспитів baccalaureate.

Залежно від числа учнів, прийнятих у французьку школу пряме навчання з математики та французької мови здійснюється двома франкомовними вчителями в 6-х або 5-х класах.

Всі учні французької школи також відвідують заняття школи «Мирас»: англійську та російську мови, фізичне виховання, образотворче мистецтво, інформатика.

Всі учні французької школи також відвідують заняття школи «Мирас»: англійську та російську мови, фізичне виховання, образотворче мистецтво, інформатика

Більше інформації:

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до директора (контакт: Г-жа Жоанна бутари ).

IRC (Internet Relay Chat)