Презентації з баскетболу Завантажити Безкоштовно

• Мета: Ознайомити учнів зі спортивною грою - баскетбол; Ознайомити учнів з основними правилами гри в баскетбол; Навчити навичкам володіння елементами техніки баскетбола.Презентація підготовлена ​​вчителем фізичної культури першої кваліфікаційної категорії МОУ «ЗОШ
  • Готова презентація на тему Баскетбол. Презентація доступна до перегляду і безкоштовного скачування в форматі pptx або ppt. Опублікована в: 10:35.
  • Батьківщиною баскетболу є Сполучені Штати Америки. Гра була придумана в 1891 році в навчальному центрі Християнської молодіжної асоціації в Спрінгфілді, штат Массачусетс. Щоб оживити уроки з гімнастики, молодий викладач, уродженець Канади, доктор Дісеймс Нейсміт.

Презентація на тему . Калінінський »Шараповим Г. Г. Опис слайда: Коротко про баскетбол можна сказати, що це спортивна командна гра, в якій гравці закидають м'яч в. Гра була придумана в 1. Християнської молодіжної асоціації в Спрінгфілді, штат Массачусетс. Завантажити Програму Фрапс російською мовою Безкоштовно Через Торрент . Щоб оживити уроки з гімнастики, молодий викладач, уродженець Канади, доктор Дісеймс Нейсміт придумав нову гру. Він прикріпив до поручнів балкона дві фруктові кошики без дна, в які потрібно було закидати футбольний м'яч (basket - корзина, boll - м'яч).

Методична розробка Презентація до уроку фізичної культури "Баскетбол" по предмету Фізична культура. Презентація є ілюстративним матеріалом вступного уроку фізичної культури при вивченні теми "Баскетбол". Завантажити з порталу (2.59Mb). Презентація для уроків баскетболу і теніровочних занять. Історія, правила, тактика захисту і нападу. Презентація Баскетбол. Історія, правила, тактика захисту і нападу. Опубліковано Сира Ольга Сергіївна вкл 11.04.2012 - 22:01. Автор: Калініченко Юрій. Презентація для.

Опис слайда: Гра Баскетбол В баскетбол грають дві (2) команди, в кожній з яких по п'ять (5) гравців. Мета кожної команди - закинути м'яч в корзину суперника і перешкодити іншій команді опанувати м'ячем, і закинути його в корзину. Кошик: своя / суперників Кошик, яку команда атакує, є кошиком суперника, а кошик, яку та ж команда захищає, називається власної кошиком команди. Переміщення м'яча М'яч можна передавати, кидати, відбивати, котити або вести в будь-якому напрямку за умови дотримання положень відповідних статей, викладених Правил. Переможець гри Переможцем гри стає команда, яка після закінчення ігрового часу четвертого періоду або, якщо необхідно, додаткового (- их) періоду (- ів) набрала більшу кількість очок. Опис слайда: Майданчик і розміри ліній Ігровий майданчик повинен бути плоскою прямокутною твердою поверхнею без будь-яких перешкод Для головних офіційних змагань ФІБА, а також для споруджуваних нових ігрових майданчиків розміри, виміряні від внутрішнього краю обмежувальних ліній, повинні бути 2. Опис слайда: щити і опори щита Розміри щитів повинні бути: 1,8.

Опис слайда: Кожна команда повинна складатися з: Не більше ніж десяти (1. Тренера і, за бажанням команди, помічника тренера. Капітана, який повинен бути одним з членів команди, що має право грати. Завантажити Драйвер Radeon Hd 6720 . П'ять (5) Гравців кожної команди повинні перебувати на майданчику протягом ігрового часу і вони можуть бути замінені. Опис слайда: Ігровий час, нічийний рахунок і додаткові періоди Гра складається з чотирьох (4) періодів по десять (1. Тривалість перерви між першим і другим, третім і четвертим періодами гри і перед кожним додатковим періодом становить дві (2) хвилини. Тривалість перерви між половинами гри - п'ятнадцять (1.

Опис слайда: Як грають м'ячем У баскетболі м'ячем грають тільки руками. Бігти з м'ячем, навмисно бити по ньому ногою, блокувати будь-якою частиною ноги або бити по ньому кулаком є ​​порушенням. Випадкове зіткнення або торкання м'яча стопою або ногою не є порушенням. Опис слайда: Контроль м'яча Гравець контролює м'яч, коли він тримає або веде живий м'яч, або живий м'яч перебуває в його розпорядженні.

Команда контролює м'яч, коли Гравець цієї команди контролює живий м'яч або Гравці цієї команди передають м'яч один одному. Опис слайда: Правило М'яч, кинутий з майданчика, зараховується команді, що атакує кошик, в яку він занедбаний, у такий спосіб: За м'яч, занедбаний зі штрафного кидка, зараховується одне (1) очко. За м'яч, закинутий з гри, з 2-х очкової зони зараховується два (2) очка. За м'яч, кинутий з 3-х очкової зони, зараховується три (3) очки. Якщо Гравець випадково закидає м'яч з майданчика в свою корзину, очки записуються Капітанові суперників. Опис слайда: Зона триочкових кидків Зоною триочкових кидків з гри для команди є вся ігрова площадка, за винятком області близько кошика суперника, обмеженою: Двома паралельними лініями, що починається з лицьової лінії на відстані 6.

Відстань від цієї точки до внутрішнього краю середини лицьової лінії дорівнює 1. Півколом радіусом 6. Опис слайда: Ведення м'яча Ведення починається, коли Гравець, який отримав контроль над живим м'ячем на майданчику, кидає, відбиває його в підлогу або котить його по підлозі і торкається м'яча знову, перш, ніж його торкнеться інший Гравець. Ведення закінчується в той момент, коли Гравець торкається м'яча одночасно двома руками або допускає затримку м'яча в одній або обох руках. При веденні м'яч може бути підкинутий в повітря за умови, що м'яч торкнеться підлоги раніше, ніж Гравець знову торкнеться м'яча своєю рукою. Число кроків, які Гравець може зробити, коли м'яч не знаходиться в контакті з його рукою, не обмежена.

Такі дії не є веденням: Послідовні кидки в кошик супротивника. Випадкова втрата м'яча на початку або в кінці ведення. Спроби встановити контроль над м'ячем шляхом вибивання його з області розташування інших Гравців. Вибивання м'яча з-під контролю іншого Гравця. Перешкоджання передачі і перехоплення м'яча. Перекидання м'яча з руки (рук) в руку (руки) і затримка його перш, ніж він торкнеться підлоги, за умови, що Гравець не робить порушення в пересуванні з м'ячем.

Опис слайда: Пробіжка Пробіжка - заборонене переміщення однієї або обох ніг в будь-якому напрямку, під час контролю живого м'яча на майданчику. Опис слайда: Три секунди Гравець не повинен залишатися більше трьох (3) секунд підряд в обмеженій зоні суперника, коли його команда контролює живий м'яч на майданчику і ігровий годинник включені.

Для того, щоб Гравець розглядався знаходяться поза обмеженою зони, він повинен розташувати обидві ноги на підлозі поза цією зоною. Опис слайда: Фол Фол - це недотримання Правил, внаслідок персонального контакту з суперником і / або неспортивної поведінки. Фол фіксується провинився і карається відповідно до положень відповідної статті Правил. Опис слайда: Покарання Якщо порушення відбувається в нападі, ніякі окуляри не зараховуються і м'яч передається супернику для вкидання з-за меж майданчика навпроти лінії штрафного кидка.

Якщо порушення відбувається в захисті, атакуючій команді зараховуються: два (2) очка, якщо м'яч був випущений з 2 очкової зони. Зарахування м'яча і подальша процедура такі, як в разі потрапляння м'яча в кошик. Якщо порушення відбувається одночасно Гравцями обох команд, ніякі окуляри не зараховуються. Гра поновлюється спірним кидком. Опис слайда: Штрафні кидки Знаходження гравців при штрафному кидку Штрафний кидок - це можливість, яку надає Гравцеві, набрати одне (1) очко кидком в кошик без перешкод з позиції за лінією штрафного кидка й усередині півкола.

Серія штрафних кидків - це всі штрафні кидки в результаті покарання за один фол. Штрафний кидок і всі дії, пов'язані з ним, закінчуються, коли м'яч: Входить безпосередньо в кошик зверху, залишається в ній або проходить крізь неї. Не має більше можливості потрапити в кошик безпосередньо або після торкання кільця. Правильно був зіграний Гравцем після того, як торкнувся кільця. Стосується статі. Опис слайда: Розвиток баскетбольних навичок.

Ведення м'яча 1. Стоячи на місці. Ведення навколо корпусу. Стоячи на місці. Ведення навколо і між ногами.

Стоячи на місці. Різновисоких ведення. Кілька ударів з висотою відскоку 6. Стоячи на місці. Дуже часте низьке ведення поперемінно лівою і правою рукою. Стоячи на місці. Ведення двох м'ячів.

Стоячи на місці. Ведення трьох- чотирьох м'ячів. Сидячи на лавці. Дуже низька ведення, висота відскоку не більше 5 7 см від підлоги. Сидячи на лавці. Ведення м'яча під витягнутими вперед ногами в швидкому темпі.

Біг на носках з веденням м'яча. Біг на п'ятах з веденням м'яча. Біг на краях стопи (по черзі зовнішньому і внутрішньому) з веденням м'яча.

Біг в полуприседе з веденням м'яча. Опис слайда: 1. Пересування в глибокому приседе з веденням м'яча.

Спортивна ходьба з веденням м'яча. Гладкий біг з поворотами і веденням м'яча.